استاندار آذربایجان غربی: اعتبار 23 هزار میلیارد ریالی در سفر هیات دولت به آذربایجان غربی اختصاص یافت

استاندار آذربایجان غربی: اعتبار 23 هزار میلیارد ریالی در سفر هیات دولت به آذربایجان غربی اختصاص یافت
استاندار آذربایجان غربی گفت: در سفر سال گذشته هیات دولت به آذربایجان غربی در مجموع 23 هزار میلیارد ریال اعتبار در قالب مصوبه های سفر به این استان اختصاص یافت که اعتبار مناسبی برای اجرای پروژه های عمرانی، احداث راه ها و گازرسانی به روستاها محسوب می شود.

به گزارش ایرنا، «محمدمهدی شهریاری» در جلسه شورای دارای میاندوآب اظهار داشت: ردیف اعتباری احداث جاده میاندوآب به سرچم و میاندوآب به تکاب و شاهین دژ از مصوبه های این سفر به شمار می رود که در سال جاری هزینه خواهد شد.

وی اضافه کرد: اختصاص این میزان اعتبار به آذربایجان غربی می تواند نقش مهمی در رونق تولید و ایجاد کسب و کار در این استان داشته باشد.

وی اضافه کرد: امسال با توجه به نامگذاری سال به عنوان «رونق تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب، باید این امر در دستور کار قرار گیرد و اگر به رونق تولید توجه نشود، معیشت و زندگی مردم تحت تاثیر قرار می گیرد.

«شهریاری» با بیان اینکه با برداشتن موانع تولید و احداث زیرساخت توسعه می توان برای رونق تولید گام برداشت، افزود: در این راستا امروز سه واحد صنعتی راکد در شهرستان میاندوآب به تولید برمی گردد.

وی ابراز امیدواری کرد روند بازگشت واحدهای صنعتی راکد و غیرفعال به خط تولید در دیگر شهرک های صنعتی استان نیز محقق شود.

در این جلسه مشکلات سه پروژه این شهرستان شامل احداث مجتمع تجاری رفاهی و مجتمع گردشگری و هتل پنج ستاره داخل شهر میاندوآب و خط تولید خودروهای برقی میاندوآب با حضور مدیرعامل این شرکت ها و مسوولان اجرایی استان بررسی شد.