رییس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی :

2117 شعبه اخذ رای در آذربایجان غربی برای جمع آوری آرای مردم در نظر گرفته شده است

2117 شعبه اخذ رای در آذربایجان غربی برای جمع آوری آرای مردم در نظر گرفته شده است
رییس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی گفت:  برای جمع آوری آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 2117 شعبه اخذ رای در استان درنظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی در دومین دوره آموزشی ویژه کارشناسان و مجریان انتخاباتی که امروز در استانداری برگزار شد، گفت:  برای جمع آوری آرای مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های مختلف انتخابات در استان،  2117 شعبه اخذ رای درنظر گرفته شده است.

وی شعار این دوره از انتخابات را" گام دوم انقلاب، قانونمداری، بی طرفی، انسجام ملی" عنوان کرد و اظهار داشت: در این راستا 4 اصل اساسی به عنوان اولویت انجام امور و وظایف به همه مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات ابلاغ شده که اصل مشارکت حداکثری، قانونمداری، امانتداری و بی طرفی اصولی است که همه باید به آن عمل کنند تا بتوانیم انتخاباتی با شکوه با حضور و مشارکت حداکثری مردم برگزار کنیم.

قانونمداری، مطالعه قانون انتخابات و تسلط کامل به آن، بازنگری محل شعبات، مشخص نمودن افراد و کارشناسان و مجریان هر شعبه از مواردی بود که معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی به آن تاکید نمود.