بیمارستان امیرالمومنین (ع) خوی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان غربی افتتاح شد

بیمارستان امیرالمومنین (ع) خوی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان غربی افتتاح شد
بیمارستان تامین اجتماعی امیرالمومنین (ع) خوی پس از 25 سال با حضور «محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان غربی افتتاح شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح این بیمارستان گفت: در حاضر 80 بیمارستان زیرمجموعه این وزارتخانه در سطح کشور فعال است و افراد تحت پوشش خدمات عرضه می کند.

«محمد شریعتمداری» با اشاره به رشد قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی در سال های پس از انقلاب، افزود: در حالی که تعداد این افراد در ابتدای انقلاب 6 میلیون و 500 هزار نفر بود، در حال حاضر حدود هفت برابر شده و به بیش از 42 میلیون نفر رسیده است.

به گزارش ایرنا وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز همچنین از دخانیات خوی هم بازدید کرد و در جریان مشکلات این واحد و کارگران آن قرار گرفت.

بیمارستان 32 تختخوابی امیرالمومنین (ع) خوی در زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع و زیربنای بیش از 9 هزار مترمربع احداث شده و برای ساخت آن 500 میلیارد ریال هزینه شده است.

ساخت این بیمارستان که از سال 1372 آغاز شده بود، به همت دولت تدبیر و امید سرعت گرفت و پس از 2.5 دهه و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی همچنین از کارخانه دخانیات خوی نیز بازدید کرد.