به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه؛

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری با خانواده شهیده مینا بدیهی دیدار نمود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری با خانواده شهیده مینا بدیهی دیدار نمود
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بهمراه نماینده امور بانوان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و تعدادی از بانوان به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه در روز میلاد حضرت امام زین العابدین (ع) و در راستای پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت با خانواده شهیده مینا بدیهی دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بانوان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی،مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری به همراه نماینده امور بانوان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و تعدادی از بانوان به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه در روز میلاد حضرت امام زین العابدین (ع) و در راستای پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت با خانواده شهیده مینا بدیهی دیدار نمودند.
علیلو مدیرکل امور بانوان و  خانواده استانداری در این دیدار معنوی که بمنظور تجدید بیعت با آرمانهای شهدا و ارج نهادن به خانواده معظم شهیده انجام یافت ضمن اشاره به نقش آفرینی زنان در عرصه های مختلف و بویژه در دوران دفاع مقدس،گفت:عزت و افتخار کنونی ایران اسلامی مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری های جانبازان است.
مدیرکل محترم امور بانوان و خانواده استانداری در این سرکشی و تکریم با اهدا لوح تقدیر از ایثار و فداکاری های شهیده و خانواده ایشان تجلیل نمودند.