مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری آذربایجان غربی،

افراد فعال در سازمان های مردم نهاد،افرادی با وجدان و دغدغه مند نسبت به مسائل و مشکلات جامعه هستند

افراد فعال در سازمان های مردم نهاد،افرادی با وجدان و دغدغه مند نسبت به مسائل و مشکلات جامعه هستند
کارگاه توانمندسازی و حمایت یابی و جلب مشارکت های مردمی با هدف توانمندسازی نقش شبکه های اجتماعی در گسترش فعالیت سازمان های مردم نهاد در حوزه کنترل و کاهش تقاضای مواد مخدر با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور بانوان وخانواده استانداری آذربایجان غربی،پریسا علیلو مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی در کارگاه توانمندسازی و حمایت یابی و جلب مشارکت های مردمی که با هدف توانمندسازی نقش شبکه های اجتماعی در گسترش فعالیت سازمان های مردم نهاد در حوزه کنترل و کاهش تقاضای مواد مخدر تشکیل یافته بود حضور یافت.
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری در این نشست صمیمی ضمن اشاره به فعالیت ها و اقدامات سمن ها در حوزه های مختلف،اظهار داشت:افرادی که در سمن ها مشغول فعالیت هستند،افرادی با وجدان و دغدغه مند نسبت به مسائل و مشکلات جامعه که بازوی اجرایی و یاری گر و کمک حال مجموعه دولت می باشند.
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری تصریح کرد:هم اندیشی و همفکری در حوزه‌های مختلف،مستلزم واگذاری امور به سازمان های مردم نهاد و استفاده از ظرفیت بالای سمن ها است.

علیلو افزود:تلاش می کنیم مجموعه زنان و خانواده و حوزه کودک را با مجموعه سمن هایی که اهداف مشترک دارند،با هم مرتبط کنیم و با خرد جمعی و کار تیمی،مسائل حوزه زنان و خانواده،کودکان و بحث مهم آسیب‌های اجتماعی را بررسی و پیگیری نماییم .

وی افزود:فضای مجازی ظرفیت بسیار بزرگی است که ما از آن جنبه مثبت آن غافل هستیم درحالیکه می توان با توجه به مخاطب بسیار بالای فضای مجازی بیشتر امور را با صرف کمترین هزینه و بدون اتلاف منابع به بهترین شیوه از طریق فضای مجازی پیش ببریم که این امر مهم،نیازمند برنامه ریزی،آموزش و کار کارشناسی است.
مدیرکل امور زنان و خانواده در پایان سخنان خود اضافه کرد:علیرغم حمایت های جدی دولت از سمن ها در خصوص محول کردن امور به آنان،متاسفانه هنوز نقاط ضعفی وجود دارد که بسیار استقبال می کنیم در نشستی صمیمی و تخصصی،مسائل و مشکلات سمنها مطرح و راه حل کاربردی برای آنها اتخاذ  وتصممی گیری گردد.