پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز ملی ثبت احوال

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز ملی ثبت احوال
استاندار آذربایجان غربی بمناسبت صد سالگی این سازمان « روز ملی ثبت احوال» را به شما کارکنان ثبت احوال و تلاشگران این حوزه تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی ؛ در پیام محمدمهدی شهریاری آمده است : 

بسم الله الرحمن الرحیم

«یکصد سال تلاش؛ مدیریت هوشمند هویت ایرانیان»

کارکنان محترم ثبت احوال استان آذربایجان غربی

سلام علیکم

یک قرن تلاش و همت کارکنان ثبت احوال همگام با پیشرفت های تکنولوژیکی در زمینه فناوریهای الکترونیکی و دیجیتالی در دنیا، این سازمان را به سازمانی منحصر به فرد در ایفای نقش کلیدی در ارائه خدمات شهروندی در بخشهای مختلف، بویژه در دولت الکترونیک تبدیل کرده است.

ارتقاء ضریب اطمینان و تسهیل و تسریع در احراز و تصدیق اطلاعات هویتی متکی بر شماره ملی هر ایرانی، شاخص بسیار مهم و تاثیرگذار در افزایش کمی و کیفی خدمات الکترونیکی سایر سازمانها و ارگانهای کشور است؛ که این مهم از طریق پایگاه اطلاعات جمعیت کشور و سامانه های مرتبط با آن در سازمان ثبت احوال امکان پذیر می گردد.

بمناسبت صد سالگی این سازمان « روز ملی ثبت احوال» را به شما کارکنان ثبت احوال و تلاشگران این حوزه تبریک و تهنیت گفته و از تلاشهای تان در انجام ماموریت ها و پیشبرد برنامه های سازمانی تشکر  می کنم.

 به یقین سخت کوشی همه شما در کنار هم، در راستای خدمت به مردم شریف و بزرگ استان آذربایجان غربی و نظام جمهوری اسلامی ایران در کارنامه سازمانی تان عزیز و ماندگار خواهد بود.

شهریاری -  استاندار آذربایجان غربی