به مناسبت فرا رسیدن روز پاسدار

دیدار پریسا علیلو با سرکار خانم عدلی بازنشسته سپاه پاسداران

دیدار پریسا علیلو با سرکار خانم عدلی بازنشسته سپاه پاسداران
به مناسبت میلاد حضرت امام حسین (ع)و روز پاسدار مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با سرکار خانم عدلی بازنشسته پاسدار دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی،به مناسبت میلاد حضرت امام حسین (ع)و روز پاسدار مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی باسرکار خانم عدلی بازنشسته پاسداردیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار پریسا علیلو مدیر کل بانوان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی ضمن بزرگداشت فرهنگ عاشورا و بانوان فعال در این حوزه گفت:بمناسبت سوم شعبان سالروز ولادت سرور و سالار شهدا  و اسوه آزادگان جهان یادآور رشادتهای کربلا و روز عاشورا می باشد و سپاه پاسداران با الگو برداری از فرهنگ ناب عاشورا و زنان پاسدار و بسیجی همچون پرچم داران  کربلا زینب کبری ادامه دهنده نهضت حسینی و زینبی هستند.

 وی افزود:حضور گسترده و فعال زنان در تمام عرصه ها علی الخصوص سنگرهای دفاعی کشور با توجه به نقش سازندگی آنها در تمامی حوزه ها نشانگر رشادت و قابلیت های فراوان این قشر از جامعه ایرانی واسلامی می باشد،که زنان مسلمان‌ می تواند با حفظ حریم عفاف و حجاب در عرصه های اجتماعی و فرهنگی و سیاسی جامعه تاثیرگزار باشد و انقلاب و اسلام را یاری رساند.

علیلو ضمن تاکید بر قوی نگه داشتن بنیاد خانواده وحضور فعال زنان در جامعه تاکید کرد و افزود:و مستحکم ترین بنیاد خانواده را نیز داشته باشد هر زمان انقلاب نیاز به یاری رسانی داشته باشد شاهد حضور فعال مردان،زنان و فرزندان آنها هستیم و این همواره باعث ناراحتی و خشم دشمن میشود.
وی ضمن انتقاد و محکوم کردن رفتار دولت آمریکا در مقابله با فعالیت های سپاه پاسداران گفت:و به حق نامگذاری سالروز میلاد امام شهدا بعنوان روز پاسدار که مصادف شد با توطئه های ننگین امریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  که این نشانگر ترس دشمن است و موجب وحدت دوباره اقشار ملت ایران شد که هریک به تنهایی پاسدار و حافظ کشور و آرمان نظام مقدس اسلامی هستند.