معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی: دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی:  دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است.

مصطفوی با گرامیداشت فرارسیدن سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس گفت: دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است که در آن جوانان این مرزو بوم با نثار خون خود اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهنمان به دست نا اهلان بی افتد.

وی ادامه داد: مردم ایران اسلامی در دورن دفاع مقدس با وحدت و همدلی و در کنارهم در برابر دشمن متجاوز ایستادند و به دنیا نشان دادند اگر کشوری بخواهد چشم طمع به ایران اسلامی داشته باشد به سرنوشت صدام دچار خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی اضافه کرد: ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی به دشمنان نشان دادند که با تمام قوا مدافع نظام هستند و همه ما وظیفه داریم از خون شهدا و ایثارگری جانبازان دفاع کرده و ارزش‌های دوران دفاع مقدس را به نسل‌های آینده انتقال دهیم.

وی اظهار داشت: امسال در برگزاری برنامه‌ها باید ۲ ویژگی مهم را در نظر گرفت زیرا انقلاب اسلامی وارد اولین سال از دهه پنجم عمر خود شده‌ است و باید برنامه‌ها پرشکوه‌تر برگزار شود.

مصطفوی افزود: استکبار جهانی تحریم‌های ظالمانه‌ای علیه نظام اسلامی در این اواخر به کار گرفته بود ولی در حال عقب‌نشینی است و این نشان می‌دهد که ملت ما همواره در مقابله با این توطئه‌ها موفق بودند.

وی با بیان اینکه تبیین نقش اقشار مختلف مردم و بازاریان نباید فراموش شود، اضافه کرد: تولید محتوا در فضای مجازی بسیار مهم است و با تولید محتوای غنی در این هفته می‌توان گام‌های مهمی در تبیین دوران دفاع مقدس برداشت.

وی همچنین ادامه داد: این ایام فرصت مناسبی است تا با اجرای برنامه های مختلف و تاثیر گذار ارزشهای دفاع مقدس به نسل جدید و نسل های آینده انتقال یابد .