دیدار استاندار آذربایجان غربی، با خانواده مسیحی در ارومیه به مناسبت میلاد حضرت مسیح در آستانه آغاز سال نو میلادی

محمدمهدی شهریاری در حاشیه دیدار با اقلیت های مذهبی تحت پوشش کمیته امداد در ارومیه به خبرنگار ایرنا  با اشاره به واگذاری 750 واحد از مساکن مهر فاقد متقاضی استان با شرایط مناسب به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: تامین مسکن مددجویان طبق تفاهم نامه کمیته امداد امام خمینی (ره) و راه و شهرسازی در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: پیش پرداخت این واحدهای مسکونی توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) تامین می شود و مابقی اقساط را مددجویان پرداخت می کنند.

وی اضافه کرد: خانواده های اقلیت های مذهبی تحت پوشش کمیته امداد آذربایجان غربی نیز در صورت تمایل می توانند از این واحدهای مسکونی دریافت کنند.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با اشاره به حضورش در منازل اقلیت های دینی ارومیه در آستانه سال نو میلادی، بیان کرد: در این دیدارها مشکلات این افراد بازگو شد و رسیدگی به آنها نیز در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش ایرنا محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به همراه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانده سپاه شهدا با حضور در منزل 2 خانواده مسیحی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) از آنان دلجویی کرد.