تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی میاندوآب به بهره‌برداری رسید
با حضور عیسی کلانتری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب عصر امروز (دوشنبه) به بهره‌برداری رسید.
  • جمعه 2 آذر 1397 ساعت 00:00
200 میلیارد ریال برای ساخت مجموعه فرهنگی شمس تبریزی در خوی اختصاص یافت
معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: 200 میلیارد ریال از اعتبارات مصوب ریاست جمهوری برای ساخت مجموعه فرهنگی و هنری شمس تبریزی در خوی اختصاص یافته است.
  • جمعه 2 آذر 1397 ساعت 00:00
بازگشایی واحدهای تولیدی تعطیل دارای بازار فروش اولویت است
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم بازگشایی واحدهای صنعتی تعطیل شده در کشور گفت: راه اندازی و گشایش واحدهای تعطیل شده ای که امکان تولید داشته و بازار فروش دارند، در اولویت بازگشایی هستند.
  • جمعه 2 آذر 1397 ساعت 00:00
مدارس خشتی و گلی تا پایان سال تحصیلی برچیده می شود
وزیر آموزش و پرورش گفت: بنای ما برچیدن مدارس خشتی و گلی تا پایان سال تحصیلی جاری و جایگزین کردن آن با مدارس ایمن و استاندارد در کشور است.
  • جمعه 2 آذر 1397 ساعت 00:00
وزیر دادگستری: تبلیغات منفی علیه دولت زیاد است
وزیر دادگستری گفت: باوجود آنکه اقدام ها و خدمات قابل توجهی از سوی دولت تدبیر و امید برای توسعه و آبادانی کشور انجام شده، متاسفانه تبلیغات منفی علیه این دولت زیاد است.
  • جمعه 2 آذر 1397 ساعت 00:00
اطلاعیه/ آگهی سوخت مرزنشینان سهمیه آبان ماه 1397
آگهی سوخت مرزنشینان سهمیه آبان ماه 1397
  • پنج شنبه 1 آذر 1397 ساعت 08:00
قدردانی دفتر رئیس‌جمهور از استقبال مردم آذربایجان غربی
دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال صمیمانه و پرشور مردم خطه غیور پرور استان آذربایجان غربی از رئیس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید، اظهار امیدواری کرد با تأکیدات ریاست جمهوری بر تسریع در اجرا و بهره ‌برداری از این طرح‌ها و برنامه ‌ها، هر چه زودتر شاهد تحولی قابل قبول در راستای توسعه پایدار و افزایش رفاه و معیشت مردم شریف این استان باشیم.
  • چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 21:00
پیام تشکر استاندار و نماینده ولی فقیه در استان از حضور پرشور مردم در مراسم استقبال از رئیس جمهوری اسلامی
استاندار آذربایجان غربی و نماینده ولی فقیه در استان با صدور پیام مشترکی از استقبال کم نظیر مردم استان از رییس جمهور تشکر و قدردانی کردند.
  • چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 14:00
متن کامل سخنرانی استاندار آذربایجان غربی در ورزشگاه شهید چمران خوی
امروز مردم مومن و میهن دوست دارالصفا و بیت المومنین، سفره دل آراسته اند تا کاروان تدبیر و امید به پرچمداری مردی سرد و گرم چشیده روزهای سخت و دشوار انقلاب، میهمانشان باشد.
  • چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 12:00
استاندار آذربایجان غربی در آیین معارفه فرمانده انتظامی استان:
نیروی انتظامی رکن اصلی امنیت داخلی کشور است/ پیشگیری و مقابله همه جانبه با آسیب های اجتماعی نیازمند مشارکت تمامی دستگاه ها و خود مردم است
استاندار آذربایجان غربی، نیروی انتظامی را رکن اصلی امنیت داخلی کشور عنوان کرد.
  • چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 11:30