استاندار:
آذربایجان غربی مهیای حضور سرمایه گذاران است/ مجموعه شستا از ظرفیت های معدنی برای سرمایه گذاری استفاده کند/ برای تحقق رشد اقتصادی استان از تمامی ظرفیت ها استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این استان ظرفیت‌های بسیاری برای جذب سرمایه‌های بخش خصوصی، دولتی و خصولتی دارد، گفت: همه نهادها اعم از دستگاه‌های اجرایی، نهادهای قضایی، ائمه جمعه و دیگر ارگان‌ها زمینه را برای سرمایه‌گذاری در استان فراهم کرده‌اند.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 22:31
استاندار:
حمل و نقل ریلی به توسعه صنعت آذربایجان‌غربی کمک می کند/ ظرفیت های استان برای جذب سرمایه گذار بی نظیر است
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به توجه ویژه دولت به مناطق مرزی در توسعه اقتصادی، گفت: دولت سیزدهم اعتبارات مصوب مناسبی برای توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل ریلی در استان دارد که این اعتبارات محرک بخش های اقتصادی و صنعت خواهد بود.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 21:44
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی:
70 درصد مصوبات یکشنبه های حمایت از تولید در استان عملیاتی شده است
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: حدود 70 درصد مصوبات بازدیدهای استاندار آذربایجان غربی در قالب " یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین " در راستای حمایت از تولید در استان عملیاتی شده است.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 21:42
یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛
آلبوم تصویری/ بازدید استاندار آذربایجان‌غربی از دو واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه
استاندار آذربایجان‌غربی امروز در بیست و نهمین یکشنبه های حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از دو واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه مسائل و مشکلات این واحد ها را بررسی کرد.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 21:34
استاندار آذربایجان غربی:
به فضای مجازی باید به عنوان یک فرصت توجه شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری، تهدیدات و آسیب های فضای مجازی شناسایی و مورد توجه جدی دستگاههای متولی قرار گیرد.
  • شنبه 11 تیر 1401 ساعت 14:21
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:
ایجاد جبهه واحد در فضای مجازی برای مقابله با تهاجم دشمن ضروری است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: ایجاد جبهه واحد مقابل تهاجم دشمن ضرورت امروز فضای مجازی است که باید به این سمت حرکت کنیم.
  • شنبه 11 تیر 1401 ساعت 14:19
استاندار آذربایجان غربی:
امسال 3500 طرح اشتغال زایی توسط ستاد اجرایی فرمان امام در استان اجرا می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تا به امروز 6 هزار طرح اشتغال زایی در استان اجرا کرده و امسال نیز 3500 طرح با اشتغال زایی 10هزار نفر اجرایی می شود.
  • شنبه 11 تیر 1401 ساعت 12:06

آرشیو اخبار


اطلاعیه