سرپرست فرمانداری سلماس معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان سلماس با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 14:15
اطلاعیه شماره دو کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا
کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا جزئیات طرح مدیریت هوشمند بیماری در بستر سامانه را در قالب اطلاعیه شماره دو صادر کرد.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 14:07
معاون استاندار: کالاهای وارداتی پیله‌وران آذربایجان غربی باید طی 2 روز قیمت گذاری شود
معاون هماهنگی اموراقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: قیمت گذاری کالاهای وارداتی پیله وران در گمرکات استان، باید توسط دستگاه اجرایی دخیل طی 48 ساعت انجام گیرد.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 14:02
استاندارآذربایجان غربی در پیامی 16 آذر روز دانشجو را گرامی داشت
16 آذر روز دانشجو یادآور شهادت سه عزیز برومند وطن در قربانگاه استکبار ستیزانه دانشگاه است و یادآور آن که دانشگاه در این کشور نه تنها پایگاه توسعه علم و دانش، بلکه جایگاهی برای رویش اندیشه های مبارز در راستای آزادی، ظلم ستیزی، استقلال طلبی و عدالت گستری بوده است. مبارزه با رژیم ستمشاهی و رویش جوانه های انقلاب اسلامی از درخت تنومند دانشگاه و پیشتازی دانشجویان در کنار دیگر مبارزان گواهی دیگر از این جایگاه شامخ در این سرزمین مقدس است.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 10:54
در مجمع نمایندگان استان در مجلس و با حضور وزیر راه و شهرسازی مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی: زیر ساخت های عمرانی استان، اقتصادی شود/ آذربایجان غربی ظرفیت تبدیل شدن به بندر خشک در منطقه را دارد /
با پیگیری های محمد صادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی جلسه مجمع نمایندگان استان با حضور تمامی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، وزیر و معاونین وزیر راه و شهرسازی برگزار شد . در این جلسه مسائل و مشکلات حوزه ساخت و توسعه و بهسازی راه های استان مورد بررسی قرار گرفت.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 10:31
در دیدار با دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی: از ظرفیت منطقه آزاد ماکو در راستای صادرات استفاده شود/ موانع و مشکلات مناطق ویژه سرو_ارومیه و سلماس برطرف شود
استاندار آذربایجان غربی به مشکلات مناطق ویژه اقتصادى سرو- ارومیه و سلماس اشاره کرد و گفت: با رفع موانع و مشکلات این مناطق زمینه حضور سرمایه گذاران و رونق اقتصادی در این مناطق فراهم می شود.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 10:30
در دیدار با معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی گفت : روند احداث خط تولید خودرو زامیاد در استان تسریع یابد / محل منطقه ویژه اقتصادی سرو- ارومیه جانمایی شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به اهمیت احداث خط تولید خودرو زامیاد در ایجاد فرصت های اشتغال و همچنین رونق اقتصادی منطقه ضروری است موانع و مشکلات اجرای این طرح برطرف و روند احداث این خط تولید با سرمایه گذاری سرمایه گذاران بومی تسریع یابد.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 10:26
سرپرست فرمانداری پیرانشهر معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان پیرانشهر با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 10:24
سرپرست فرمانداری پیرانشهر معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان پیرانشهر با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی و مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد.
مصطفوی معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات ترابی" فرماندار پیشین این شهرستان برای کاک درویشی سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان آرزوی موفقیت کرد.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>