در دیدار مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی: نقشه راه توسعه استان تدوین می شود/ زمینه حضور شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در استان فراهم می شود
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از حضور مدیر عامل تامین اجتماعی در استان و بازدید از امکانات درمانی این سازمان، افزود: حضور میدانی و و بازدید مدیران از ظرفیت ها و پتانسیل ها استان در حل مسئال و مشکلات موثر خواهد بود.
  • چهارشنبه 17 آذر 1400 ساعت 22:09
آلبوم تصویری / حضور سرزده استاندار آذربایجان غربی در خوابگاه دانشجویی دانشگاه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی ساعاتی پیش به صورت سرزده با حضور در خوابگاه دانشجویان پسر و دختر دانشگاه پردیس نازلو در ارومیه با تعدادی از دانشجویان این دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.
  • چهارشنبه 17 آذر 1400 ساعت 21:20
حضور سرزده استاندار آذربایجان غربی در خوابگاه دانشجویی دانشگاه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی ساعاتی پیش به صورت سرزده با حضور در خوابگاه دانشجویان پسر و دختر دانشگاه پردیس نازلو در ارومیه با تعدادی از دانشجویان این دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.
  • چهارشنبه 17 آذر 1400 ساعت 21:18
معاون استاندار: 230 بسیجی بر بازار آذربایجان غربی نظارت خواهند کرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: 230 بسیجی در رابطه با نظارت بر بازار عرضه به بازرسان واحدهای صنفی کمک خواهند کرد.
  • چهارشنبه 17 آذر 1400 ساعت 14:09
با حکم استاندار آذربایجان غربی
سرپرست فرماندارى اشنویه منصوب شد
  • چهارشنبه 17 آذر 1400 ساعت 14:04
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:مبارزه با مواد مخدر نیازمند عزم‌ ملی است
معاون‌ سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند عزم‌ ملی است و سازمان های مردم‌نهاد در این باره فعال‌تر عمل کنند.
  • چهارشنبه 17 آذر 1400 ساعت 14:00
استاندار آذربایجان غربی:
الگوی کشت در استان باید تغییر کند/ زیر ساخت های توسعه کشت گلخانه ای در استان فراهم شود / کارگروه سازگاری با کم آبی در استان فعال می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: متاسفانه در این استان محصولات آب بر نظیر چغندرقند زیاد کشت می شود و بیش از 70 هزار هکتار از اراضی کشاورزی به این امر اختصاص یافته که با وجود مصرف بسیار بالای آب و خروج بخش زیادی از این محصول از استان، این حجم از کشت مقرون به صرفه نیست.
  • چهارشنبه 17 آذر 1400 ساعت 12:48
نشست تخصصی دفتر امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با رییس کل دادگستری استان
این نشست با هدف افزایش همکاری ها و تعامل به ویژه در خصوص مسائل زنان و خانواده و آسیب های موجود و همچنین دستیابی به ساز و کارهای مناسب در جهت کاهش آسیب های اجتماعی برگزار شد.
  • چهارشنبه 17 آذر 1400 ساعت 09:28
در دیدار با معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: از ظرفیت های معدنی استان باید بیشتر استفاده شود/ ترسیم نقشه راه بهره برداری از معادن استان ضروری است
استاندار آذربایجان غربی ضمن دعوت از معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به همراه مدیران زیر مجموعه این سازمان به استان، گفت: در این سفر زمینه تدوین نقشه راه توسعه و بهره برداری از معادن و صنایع معدنی استان ترسیم خواهد شد .
  • چهارشنبه 17 آذر 1400 ساعت 08:24

آرشیو اخبار


اطلاعیه


اخبار ویژه