استاندار آذربایجان غربی:
3500 میلیارد تومان برای بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان خوی اختصاص یافت / مقاوم سازی مهمترین راهکار مقابله با گسل زلزله خوی است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با نگاه ویژه رئیس جمهور محترم و اعضای هیات دولت، 3500 میلیارد تومان کمک های بلاعوض و تسهیلات برای بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان خوی تصویب شد.
  • دوشنبه 17 بهمن 1401 ساعت 22:26
در جلسه هیات دولت مطرح شد:
گزارش استاندار آذربایجان غربی و 3 دستور رئیس‌جمهور برای مساعدت به زلزله‌زدگان خوی
استاندار آذربایجان غربی با حضور در هیات دولت، گزارشی از سفر آیت‌الله رئیسی به شهرستان خوی و نیازمندی‌های منطقه را مطرح کرد که رئیس جمهور پرداخت تسهیلات به آسیب‌دیدگان و مساعدت برای بازسازی خانه‌های آسیب‌دیده مردم و استمهال بازپرداخت وامهای دریافتی را کمکی برای آسیب‌دیدگان دانست.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 21:00
رئیس جمهور:
اعتبارات لازم برای بازسازی مناطق زلزله‌زده خوی اختصاص می‌یابد / دولت از هیچ تلاشی برای بازسازی مناطق زلزله زده دریغ نخواهد کرد / از تلاش های انجام شده برای ارائه خدمات به زلزله زدگان قدردانی می کنیم
رییس جمهور با اشاره به زلزله 5.9 ریشتری بهمن ماه در شهرستان خوی گفت: در اولین ‌جلسه هیات دولت، اعتبارات، تسهیلات و امکانات لازم برای بازسازی مناطق زلزله‌زده در اختیار شهرستان خوی قرار خواهد گرفت.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 16:50
رئیس جمهور در جمع مردم روستای زلزله‌زده بدلان:
انسجام و همدلی مردم خوی بسیار به روند امدادرسانی کمک کرده است / گزارش و پیشنهادات استاندار درباره اعطای تسهیلات به مردم در اولین جلسه دولت بررسی خواهد شد
رئیس جمهور از ارائه گزارش استاندار آذربایجان غربی درباره آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده خوی و بررسی پیشنهادات وی درباره اعطای تسهیلات به مردم برای بازسازی خرابی‌های زلزله، در اولین جلسه هیئت دولت خبر داد.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 15:13
رئیس جمهور در جمع زلزله‌زدگان خوی:
دولت همه توان خود را برای حل مشکلات مناطق زلزله‌زده به کار خواهد گرفت
رئیس جمهور با تاکید بر بسیج امکانات برای حل هر چه سریع‌تر مشکلات مناطق زلزله‌زده خوی اظهار داشت: دولت همه توان خود را در این زمینه به کار خواهد گرفت و تلاش خواهد کرد آرامش هر چه سریع تر به منطقه برگردد.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 15:12
آلبوم‌ تصویری / برگزاری جلسه مدیریت بحران آذربایجان غربی به ریاست رئیس جمهور
جلسه مدیریت بحران آذربایجان غربی به ریاست رئیس جمهور با محوریت ابعاد مختلف زلزله شهرستان خوی برگزار شد.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 14:24
آلبوم تصویری / بازدید رئیس جمهور از روند اسکان اضطراری و برخی از مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی
رئیس جمهور در سفر به شهرستان خوی از روند اسکان اضطراری و برخی از مناطق زلزله‌زده این شهرستان بازدید کرد.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 14:21
استاندار آذربایجان‌غربی:
اسکان اضطراری زلزله زدگان شهرستان خوی خاتمه یافته است / ١٠٠ اردوگاه در مناطق زلزله زده ایجاد شده است / ٤٠ هزار دستگاه چادر توسط جمعیت هلال احمر توزیع شد
استاندار آذربایجان غربی گفت: با تلاش هلال احمر و نیروهای نظامی و انتظامی، اسکان اضطراری زلزله زدگان شهرستان خوی به اتمام رسیده است.
  • شنبه 15 بهمن 1401 ساعت 21:39
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
تمامی امکانات موجود برای بهبود شرایط زندگی هموطنان خویی بکار گرفته شود
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به فرماندهان سپاه در منطقه ابلاغ شده تا تمامی امکانات موجود برای بهبود شرایط زندگی هموطنان خویی بکار گرفته شود.
  • شنبه 15 بهمن 1401 ساعت 14:58

آرشیو اخبار


اطلاعیه


گزارش تصویری


فیلم چندرسانه ای



پیوندهای مهم