استاندار آذربایجان‌غربی:
به دنبال حضور سرمایه گذاران بزرگ در استان هستیم / مقدمات سرمایه‌گذاری شستا در استان فراهم شده است
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای ارتقای شاخص‌های مختلف در استان گفت: افزایش نرخ سرمایه‌گذاری از اهداف مهم توسعه در این استان به شمار می‌رود و در این زمینه به دنبال حضور سرمایه گذاران بزرگ در استان هستیم‌.
  • یکشنبه 13 آذر 1401 ساعت 22:30
یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛
آلبوم تصویری / بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از دو شرکت تولیدی و صنعتی در ارومیه
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی امروز از دو شرکت تولیدی و صنعتی در ارومیه بازدید کرد.
  • یکشنبه 13 آذر 1401 ساعت 19:11
استاندار آذربایجان غربی:
شستا از ظرفیت های اقتصادی خود برای سرمایه گذاری در استان استفاده کند / تکمیل حلقه‌ مفقوده اقتصادی شدن بخش ریلی را دنبال می‌کنیم/ ظرفیت ها و زمینه های مختلف سرمایه گذاری در استان فراهم است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تاکنون فقط به صورت محدود در حوزه مسافری از حمل و نقل ریلی در این استان استفاده شده است، گفت: ما به دنبال تکمیل حلقه‌های مفقوده اقتصادی شدن بخش ریلی هستیم.
  • یکشنبه 13 آذر 1401 ساعت 16:48
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی:
"شستا" آماده سرمایه گذاری در آذربایجان غربی است / با همراهی استاندار آذربایجان غربی، زمینه‌های سرمایه گذاری در استان احصا شده است
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: آمادگی لازم برای سرمایه گذاری روی مزیت‌های بالقوه و بکر آذربایجان غربی در این مجموعه وجود دارد و با همراهی استاندار آذربایجان غربی ، این زمینه‌ها به خوبی احصا و فرایند سرمایه گذاری صورت می‌گیرد.
  • یکشنبه 13 آذر 1401 ساعت 16:47
آلبوم تصویری / امضای تفاهم نامه همکاری دو جانبه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و استانداری آذربایجان غربی
تفاهم نامه همکاری دو جانبه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و استانداری آذربایجان غربی توسط ابراهیم بازیان مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی امضا شد.
  • یکشنبه 13 آذر 1401 ساعت 16:03
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
وضعیت دریاچه ارومیه رو به بهبود است
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه با اشاره به اینکه بر اساس آخرین آمار اعلام شده تراز دریاچه برابر با 1270.10 متر ،حجم آب یک میلیارد و 170 میلیون متر مکعب و مساحت آن نیز 870 کیلومتر مربع است گفت: وضعیت موجود در مقایسه با کمترین سطح تراز دریاچه ارومیه در سال 1393 که تراز آن 1270.04 و حجم آب 730 میلیون مترمکعب و مساحت نیز 700 کیلومترمربع بوده روبه بهبود است.
  • شنبه 12 آذر 1401 ساعت 23:11
آلبوم تصویری / برگزاری جلسه دبیرخانه کارگروه استانی نجات دریاچه ارومیه
جلسه دبیرخانه کارگروه استانی نجات دریاچه ارومیه امروز به ریاست محمدصادق معتمدیان دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه برگزار شد.
  • شنبه 12 آذر 1401 ساعت 22:50
دبیرکارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
تمامی اعتبار مصوب احیای دریاچه ارومیه اختصاص یافت / طرح‌های نیمه تمام انتقال آب به دریاچه ارومیه باید در سریعترین زمان به اتمام برسند
دبیر کارگروه ملی احیای دریاچه ارومیه گفت: 100 درصد اعتبار مصوبه برای احیای دریاچه ارومیه مصوب شده در سفر ریاست محترم جمهوی به استان محقق شده که نشانه عزم دولت سیزدهم و بویژه رییس جمهور محترم برای احیای دریاچه ارومیه است.
  • شنبه 12 آذر 1401 ساعت 22:07
آلبوم تصویری / حضور استاندار آذربایجان غربی در مرکز نگهداری از معلولین ذهنی مهرگستران ارومیه
استاندار آذربایجان غربی امروز در مرکز نگهداری از معلولین ذهنی مهرگستران ارومیه حضور یافت.
  • شنبه 12 آذر 1401 ساعت 19:06

آرشیو اخبار


اطلاعیه