آلبوم تصویری /دیدار جمعی از هنرمندان استان با محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی
جمعی از هنرمندان استان در دیداری 3 و نیم ساعته با محمدصادق معتمدیان مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر استان را با ایشان درمیان گذاشتند.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 22:56
استاندار آذربایجان‌غرب در جمع مردم روستای بزرگ آباد ارومیه :
نقش حجت الاسلام و المسلمین حسنی در مقابله با فتنه ها در منطقه بی بدیل بوده است/ باید بیشترین سود حاصل از فروش محصولات کشاوزی استان عاید خود کشاورزان شود
استاندار آذربایجان غربی با گرامیداشت سالروز حماسه دوم بهمن مردم ارومیه در سال 1357 و یاد و خاطره حجت الاسلام حسنی گفت: نقش ایشان در مقابله با فتنه های دشمنان و برقراری امنیت پایدار تاثیرگذار و بی بدیل است.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 18:41
حضور محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی در روستای بزرگ آباد ارومیه
همزمان با دوم بهمن ماه، سالروز قیام مسلحانه مردم ارومیه علیه رژیم طاغوت، محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی به همراه تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در زادگاه مجاهد نستوه مرحوم حاج شیخ غلامرضا حسنی (روستای بزرگ آباد ارومیه) حاضر و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایشان، با مردم این روستا دیدار، گفتگو و مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی و دستورات لازم برای رفع این‌ مشکلات را صادر کرد.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 18:30
استاندار آذربایجان غربی:
قیام مردم ارومیه در دوم بهمن باید در سطح ملی ثبت شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: قیام مردم ارومیه در دوم بهمن باید به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای تاریخی استان در سطح ملی ثبت شود.
  • جمعه 1 بهمن 1400 ساعت 08:44
با حکم استاندار آذربایجان غربی
سرپرست فرماندارى ماکو منصوب شد
محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی، طى حکمى نادر کاظمى را به عنوان سرپرست فرماندارى ماکو منصوب کرد.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 22:00
آلبوم تصویری / دیدار استاندار آذربایجان غربی با خانواده معظم شهید
استاندار آذربایجان غربی بصورت جداگانه با حضور در منزل خانواده شهیدان علی و محمدرضا خجسته مقال و شهید حسن علیزاده با خانواده این شهیدان معزز دیدار و گفتگو کرد .
  • چهارشنبه 29 دی 1400 ساعت 22:30
استاندار آذربایجان غربی:
منشور اخلاقی و حرفه ای رسانه های استان تدوین شود / رسانه ها در معرفی ظرفیت های استان برای جذب سرمایه گذار نقش آفرینی کنند
استاندار آذربایجان غربی گفت: برای شتاب بخشیدن به توسعه استان، نیازمند جذب سرمایه گذار در بخش های مختلف هستیم و در این زمینه رسانه ها می توانند در معرفی داشته ها و ظرفیت های استان نقش موثری ایفا کنند.
  • چهارشنبه 29 دی 1400 ساعت 17:14

آرشیو اخبار


اطلاعیه