آلبوم تصویری / برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و نیروی آذربایجان غربی با حضور وزیر نیرو، استاندار و مجمع نمایندگان استان
با ابتکار و پیشنهاد استاندار آذربایجان غربی، جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و نیروی استان با حضور وزیر نیرو، استاندار و اعضای مجمع نمایندگان استان برگزار شد.
  • سه شنبه 5 بهمن 1400 ساعت 09:51
برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و نیروی آذربایجان غربی با حضور وزیر نیرو، استاندار و مجمع نمایندگان استان
با ابتکار و پیشنهاد استاندار آذربایجان غربی ، جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و نیروی استان با حضور وزیر نیرو، استاندار و اعضای مجمع نمایندگان استان برگزار شد.
  • سه شنبه 5 بهمن 1400 ساعت 09:44
استاندارآذربایجان غربی :
هنرهای اصیل استان معرفی شوند/ هنرمندان با خلق آثار فاخر و تاثیر گذار در جامعه امید آفرینی کنند
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: هنرمندان باید با برگزاری نشست های تخصصی و توسعه فعالیت‌ها در سطح استانی، ملی و منطقه ای در جامعه امیدآفرینی کنند و حتی جشنواره‌ای در سطح منطقه داشته باشیم و هنر استان را به همسایگان خود توسعه دهیم.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 23:00
یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها؛
استاندار آذربایجان غربی : کارگران سربازان جنگ اقتصادی هستند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش کارگران در مقابله با تحریم های ظالمانه دشمنان گفت: کارگران سربازان جنگ اقتصادی هستند.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 15:25
یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها؛
استاندار آذربایجان غربی: تمام عزم دولت رفع موانع و افزایش تولید است / تمامی ظرفیت‌های استان برای حمایت از تولید به کار گرفته می شود
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر عزم دولت در تحقق شعار امسال برای افزایش تولید و مانع زدایی از مشکلات، گفت: دستگاه‌های اجرایی مربوطه به ویژه‌ شهرک‌های صنعتی آذربایجان غربی از توسعه واحدهای موفق تولیدی فعال در شهرک های صنعتی استان حمایت و موانع موجود در واگذاری زمین به این واحدها را رفع کنند.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 15:22
یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها
آلبوم تصویری / بازدید محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی از سه واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در ادامه برنامه های یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها صبح امروز از سه واحد تولیدی و صنعتی تراکتور سازی ارومیه ، چی چست گلوکز و شرکت متالوژی پودر ماد صنعت بازدید و از نزدیک مسائل و مشلات این واحد ها را بررسی کرد.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 13:51
آلبوم تصویری /دیدار جمعی از هنرمندان استان با محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی
جمعی از هنرمندان استان در دیداری 3 و نیم ساعته با محمدصادق معتمدیان مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر استان را با ایشان درمیان گذاشتند.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 22:56
استاندار آذربایجان‌غرب در جمع مردم روستای بزرگ آباد ارومیه :
نقش حجت الاسلام و المسلمین حسنی در مقابله با فتنه ها در منطقه بی بدیل بوده است/ باید بیشترین سود حاصل از فروش محصولات کشاوزی استان عاید خود کشاورزان شود
استاندار آذربایجان غربی با گرامیداشت سالروز حماسه دوم بهمن مردم ارومیه در سال 1357 و یاد و خاطره حجت الاسلام حسنی گفت: نقش ایشان در مقابله با فتنه های دشمنان و برقراری امنیت پایدار تاثیرگذار و بی بدیل است.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 18:41
حضور محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی در روستای بزرگ آباد ارومیه
همزمان با دوم بهمن ماه، سالروز قیام مسلحانه مردم ارومیه علیه رژیم طاغوت، محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی به همراه تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در زادگاه مجاهد نستوه مرحوم حاج شیخ غلامرضا حسنی (روستای بزرگ آباد ارومیه) حاضر و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایشان، با مردم این روستا دیدار، گفتگو و مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی و دستورات لازم برای رفع این‌ مشکلات را صادر کرد.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 18:30

آرشیو اخبار


اطلاعیه