مانده تا انتخابات
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
6500 دز واکسن دیگر به استان اختصاص یافت/ 2795 شعبه اخذ رأی در استان در نظر گرفته شده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اختصاص 6500 دز واکسن دیگر به استان، گفت: این تعداد واکسن تا 24 ساعت آینده وارد استان شده و آماده تزریق خواهد بود.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 22:37
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
هماهنگی دستگاه‌ها و سازمان‌های مربوطه عاملی بر روان‌سازی ترافیک استان/مصوبات شورای ترافیک استان در کمترین زمان اجرایی شوند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: مصوبات شورای ترافیک استان در کمترین زمان اجرایی شوند و هیچ‌گونه کوتاهی در این راستا قابل‌قبول نیست.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 14:22
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
ظرفیت سیلوهای استان یک میلیون و 100 هزار تن است/ذخیره‌سازی در سیلوها با عدالت صورت گیرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت یک میلیون و 100 هزار تنی سیلوهای سطح استان، گفت: انتظار می‌رود سیاست‌ها به‌طوری اتخاذ شود تا تمرکز بر روی چندین واحد نباشد.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 13:54
در دیدار با رییس سازمان اوقاف و امور خیریه بیان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: مصارف وقف برای مردم تبیین شود/ وقف می تواند در توسعه استان بسیار نقش آفرین باشد
استاندار آذربایجان غربی با بیان بر اینکه اگر مصارف وقف برای مردم تبیین شود، علاقمندی برای مشارکت در این امر بیشتر خواهد شد گفت: اعلام و تبیین مصارف وقف برای مردم از اصلی ترین راهکارهای فرهنگ سازی در مورد وقف است.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 13:22
در جلسه شورای اداری عنوان شد؛
استاندار: دستگاه های اجرائی موظف به پشتیبانی مالی و انسانی در برگزاری انتخابات هستند/ متاسفانه بخاطر تبلیغات صورت گرفته چهره شهرها تخریب شده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت مشارکت همگانی برای برگزاری باشکوه انتخابات، گفت: به جهت وسعت کار دستگاه های اجرایی طبق قانون موظف هستند از نظر مالی و نیروی انسانی برگزاری انتخابات را پشتیبانی نمایند.
  • سه شنبه 25 خرداد 1400 ساعت 17:11
رییس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی:
دستگاه های نظارتی اجازه ندهند اختلافات قومی و مذهبی خدشه ای بر روند انتخابات وارد کند
رییس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی: با اشاره به فرا رسیدن روز انتخابات گفت: دستگاه های نظارتی اجازه ندهند اختلاف قومی و مذهبی خدشه ای بر روند انتخابات وارد کند
  • سه شنبه 25 خرداد 1400 ساعت 14:32
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی:
60 هزار نفر عوامل اجرایی روند برگزاری انتخابات در استان بر عهده خواهند داشت/ استان آماده برگزاری انتخابات باشکوه ، سالم و قانونمند با حضور حداکثری مردم است
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی: 60 هزار نفر عوامل اجرایی روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در آذربایجان غربی بر عهده خواهند داشت.
  • سه شنبه 25 خرداد 1400 ساعت 14:27
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:
مسئولان و مدیران با مردم همراه باشند/نظام و انقلاب اسلامی با رأی اکثریت مردم بر سر کار آمد
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی با تأکید بر همراهی دولت آینده با مردم، گفت: دولتی که بر سر کار خواهد آمد بایستی گام‌به‌گام با مردم حرکت کند و تلاش و کوشش خود را در راستای برطرف کردن مشکلات جامعه به کار گیرد.
  • سه شنبه 25 خرداد 1400 ساعت 14:27

آرشیو اخبار


اطلاعیه


اخبار ویژه