روز دوشنبه ۹۹.۳.۱۹ انجام می گیرد؛
حضور مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی و مدیرعامل شرکت گاز استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
مدیرکل کمیته امداد استان و مدیرعامل شرکت گاز استان روز دوشنبه نوزدهم خرداد ماه با حضور در محل سامانه سامد پاسخگوی سوالات و تماس های مردمی خواهند بود.
  • یکشنبه 18 خرداد 1399 ساعت 12:46
سفر معاونین رئیس جمهور به آذربایجان غربی
دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به همراه دکتر کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست روز دوشنبه ۱۹ خرداد به آذربایجان غربی سفر می کنند.
  • یکشنبه 18 خرداد 1399 ساعت 09:00
استاندار آذربایجان غربی:
لزوم تقویت نظارت بر دستورالعمل های بهداشتی و ارائه مستمر آموزش به مردم/ با دستگاه های اجرایی که مصوبات مقابله با کرونا را رعایت نکنند برخورد می شود
استاندار آذربایجان غربی بر لزوم تقویت نظارت بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی در صنوف، دستگاه های اداری و بازارها تاکید کرد و گفت: روند نگران کننده شیوع بیماری کرونا می طلبد تا مردم و مسئولین نسبت به اجرای فاصله گذاری هوشمند حساسیت بیشتری داشته باشند.
  • شنبه 17 خرداد 1399 ساعت 21:45
برگزاری جلسه هماهنگی و پیگیری تسهیلات اعطایی به زلزله زدگان شهرستان خوی
جلسه هماهنگی و پیگیری تسهیلات اعطایی به زلزله زدگان شهرستان خوی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • شنبه 17 خرداد 1399 ساعت 14:59
استاندار آذربایجان غربی:
پایانه رازی در توسعه مناسبات اقتصادی و سیاسی ایران و ترکیه نقش مهمی دارد/ فعالیت توسعه پایانه رازی سرعت گرفته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش پایانه های مرزی استان در توسعه اقتصادی و سیاسی با کشورهای همجوار گفت: پایانه رازی قابلیت آن را دارد تا در توسعه مراودات تجاری و سیاسی با کشور ترکیه سهم ویژه ای به خود اختصاص دهد.
  • جمعه 16 خرداد 1399 ساعت 14:30
در ششمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور رییس جمهور و وزیر نیرو؛
سد "اشنویه" در آذربایجان غربی به بهره‌برداری رسید
سد اشنویه(چپرآباد) با توضیحات تقی‌زاده خامسی معاون آب و آبفای وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانسی و با دستور رییس جمهور به بهره‌برداری رسید.
  • پنج شنبه 15 خرداد 1399 ساعت 14:00
استاندار آذربایجان غربی:
سرمایه گذاری ۶۵۰۰ میلیارد تومانی دولت تدبیر و امید در بخش آب در آذربایجان غربی/ در چهار سال اخیر هر سال یک سد در استان افتتاح شده است/ شاخص بهره مندی آب روستایی استان ۳ درصد بالاتر از میانگین کشوری
استاندار آذربایجان غربی گفت: در دولت تدبیر و امید ۶۵۰۰ میلیارد تومان در بخش آب استان سرمایه گذاری شده اس
  • پنج شنبه 15 خرداد 1399 ساعت 14:00