یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها؛

استاندار آذربایجان‌ غربی: واحد های تولید استان برای نوسازی خطوط تولید برنامه ریزی کنند / محصولات تولیدی استان باید در عرصه های داخلی و بین المللی بیشتر معرفی شوند

استاندار آذربایجان‌ غربی: واحد های تولید استان برای نوسازی خطوط تولید برنامه ریزی کنند / محصولات تولیدی استان باید در عرصه های داخلی و بین المللی بیشتر معرفی شوند
استاندار آذربایجان‌ غربی با تاکید بر ضرورت تجاری سازی و معرفی بیشتر محصولات تولیدی استان در عرصه های داخلی و بین المللی ادامه داد: دستگاه های متولی نیز باید در کنار رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در زمینه معرفی کالاهای تولیدی و صنعتی استان کمک کنند.

محمدصادق معتمدیان صبح امروز و در ادامه بازدیدهای هفتگی از واحدهای تولیدی و صنعتی در قالب "یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" که با هدف بررسی مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی به صورت نزدیک و میدانی صورت می گیرد به همراه جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان از گروه صنعتی صنایع غذایی پوک پوک بازدید کرد.

وی در این بازدید با اشاره به فرسوده بودن ماشین آلات برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی در استان، گفت: استفاده از خط تولید و دستگاه های جدید و همچنین نوسازی این خطوط می تواند ضمن بالا بردن راندمان تولید، هزینه تولید را نیز کاهش دهد و استان در این زمینه آماده حمایت از واحدهای تولیدی است.

معتمدیان با تاکید بر ضرورت تجاری سازی و معرفی بیشتر محصولات تولیدی استان در عرصه های داخلی و بین المللی ادامه داد: دستگاه های متولی نیز باید در کنار رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در زمینه معرفی کالاهای تولیدی و صنعتی استان کمک کنند.

استاندار آذربایجان غربی همچنین از مدیران صنعت، معدن و تجارت استان نیز خواست تا برنامه ریزی مناسب برای تامین مواد اولیه واحدهای صنایع غذایی از جمله روغن، آرد و شکر داشته باشند.

در این بازدید مدیرعامل گروه صنایع غذایی پوک پوک نیز با اشاره به مشکلات این کارخانه در تامین مواد اولیه گفت: در حال حاضر این کارخانه با 320 نفر کارگر در یک شیف کاری فعالیت می کند و در صورت تامین مواد اولیه مورد نیاز توانایی فعالیت به صورت دو شیفت کاری و افزایش تعداد کارگران در این کارخانه وجود دارد.