استاندار آذربایجان‌غربی:

دستگاه‌های خدمات رسان 24 ساعته در مناطق زلزله زده خوی حضور دارند / از تجربه موفق بازسازی مناطق حادثه دیده این شهرستان استفاده می‌کنیم

دستگاه‌های خدمات رسان 24 ساعته در مناطق زلزله زده خوی حضور دارند / از تجربه موفق بازسازی مناطق حادثه دیده این شهرستان استفاده می‌کنیم
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با پیگیدی های انجام شده، نهادهای حاکمیتی همچون بنیاد مستضعفان، بنیاد برکت و شستا برای ارائه خدمات و کمک به بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان خوی‌ اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از اسکان اضطراری ورزشگاه شهید سلیمانی شهر فیرورق به همراه رییس سازمان مدیریت بحران کشور و در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: نهادهای حاکمیتی در بازسازی مناطق زلزله زده مهرماه خوی‌ نیز پای کار بودند و سیمان، میلگرد و بلوک قابل توجهی برای بازسازی واحدهای آسیب دیده اهدا کردند.

وی‌ با بیان اینکه دستگاه‌های خدمات رسان 24 ساعته در مناطق زلزله زده خوی حضور دارند، افزود: تیم‌های ارزیابی دستگاه‌ها نیز برای برآورد میزان خسارت و تسهیل در ارائه خدمات به صورت میدانی در مناطق زلزله زده حضور دارند.

معتمدیان ادامه داد: هیچ قطعی در برق، گاز و آب شهرستان خوی بر اثر زلزله وجود ندارد و خدمات پایدار از سوی شرکت‌های خدمات رسان ارائه می‌شود.

وی با اشاره به حضور تیم‌های ارزیاب در منطقه، گفت: تا پایان روز شنبه هفته آتی باید ارزیابی‌های انجام شده، نهایی شود.

استاندار آذربایجان‌غربی افزود: از تجربه موفق به دست آمده از بازسازی مناطق حادثه دیده این شهرستان در زلزله مهر امسال نیز استفاده می‌کنیم.