استاندار شهریاری از سفر معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان غربی خبر داد

استاندار شهریاری از سفر معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان غربی خبر داد
استاندار آذربایجان غربی گفت: اواخر هفته آینده معاون اول رئیس جمهور به منظور افتتاح و کلنگ زنی پروژه های هفته دولت به استان سفر می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی؛ محمد مهدی شهریاری در چهارمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به کسب رتبه اول استان در بهبود فضای محیط کسب و کار تصریح کرد: بر اساس پایش انجام گرفته توسط اتاق بازرگانی و تشکل های بخش خصوصی، آذربایجان غربی در فصل بهار رتبه نخست بهبود محیط فضای کسب و کار را کسب کرده است.

وی با تاکید بر اینکه حفظ این جایگاه مستلزم حذف شاخص های نامساعد است افزود: به منظور دستیابی به روندی ماندگار در شاخص های فضای کسب و کار مدیریت استان از طریق تعامل با بخش خصوصی حذف شاخص های نامساعد را در دستور کار قرار داده است.

مقام عالی استان در ادامه کاهش نرخ بیکاری در بهار امسال و نیز بهبود شاخص های کسب و کار را بیانگر اهتمام دولت برای رونق تولید و شکوفایی اقتصادی استان دانست.

در این نشست علاوه بر ارائه گزارش پایش محیط کسب و کار استان،مسائل مربوط به دام و طیور، مشکلات مربوط به تقسیط مالیاتی واحدهای تولیدی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.