معتمدیان به‌عنوان استاندار آذربایجان‌غربی انتصاب شد

معتمدیان به‌عنوان استاندار آذربایجان‌غربی انتصاب شد
در جلسه امروز هیئت دولت محمدصادق معتمدیان از سوی هیئت وزیران به عنوان استاندار آذربایجان‌غربی تعیین شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان‌غربی، در جلسه امروز هیئت دولت محمدصادق معتمدیان از سوی هیات وزیران به عنوان استاندار آذربایجان‌غربی تعیین شد.

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت و کارشناسی اقتصاد است.

از جمله سوابق مدیریتی و اجرایی معتمدیان می‌توان به استانداری خراسان جنوبی (از آذرماه 1397 لغایت مهر ماه 1399) و استانداری خراسان رضوی (از مهرماه 1399 تاکنون) اشاره کرد.

همچنین در جلسه امروز زین‌العابدین رضوی‌خرم و یعقوب علی‎نظری به ترتیب به سمت استانداری آذربایجان‌شرقی و خراسان رضوی منصوب شدند. 

• استانداران امیدآفرینی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند/ضرورت استفاده از نیروهای جوان، کارآمد و انقلابی در استان‌ها برای پیشبرد اهداف دولت

رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت روز یک‌شنبه، با تأکید بر ضرورت استفاده از نیروهای جوان، کارآمد و انقلابی در استان‌ها برای پیشبرد اهداف دولت و امور کشور، اظهار داشت: استانداران امیدآفرینی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی با اشاره به انتخاب آقایان زین‌العابدین رضوی خرم، محمد صادق معتمدیان و یعقوب علی نظری به ترتیب به عنوان استانداران منتخب آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و خراسان‌رضوی، افزود: استانداران با در نظر گرفتن دغدغه‌های مردم، برنامه‌ای جامع و امیدآفرین مبتنی بر راهکار برای حل مشکلات و البته به‌عنوان برشی از برنامه کلی دولت در کشور، برای استان محل مأموریت خود تدوین کنند.

دکتر رئیسی با تأکید بر ضرورت بهره‌گیری از مزیت و ظرفیت مرزی بودن استان‌های خراسان رضوی، آذربایجان‌غربی و آذربایجان‌شرقی برای توسعه استان و گسترش همکاری‌ها و تعاملات با همسایگان، گفت: خراسان رضوی علاوه‌بر قرار گرفتن در منطقه مرزی، پایگاهی معنوی و مرکز توجه علاقمندان اهل‌بیت(ع) است که سالانه بیش از 30 میلیون زائر دارد.

وی یادآور شد: عملکرد استانداران به‌عنوان نمایندگان عالی دولت در استان‌ها باید به گونه‌ای باشد که مردم احساس کنند وضع نسبت به قبل تغییر کرده و گام‌های جدی در مسیر پیشرفت استان برداشته شده است.