پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، این ایام را روزهایی جاوید و ماندگار در تاریخ ملت ایران دانست که عزت، استقلال و بالندگی را به همراه داشته است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ در متن پیام محمدمهدی شهریاری آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

طلیعه امید و استقلال در سرزمین آزاد مردان و شیرزنان به گواه تاریخ نویسان، یکی از خاص ترین و شاید تکرار ناپذیرترین انقلاب هایی است که جهان به خود دیده است؛ انقلابی از بطن یک جامعه و به خواست آنان و با هدایت و رهبری انسانی شجاع و آزاده شکل گرفته است و در چهل و دومین سالگرد پیروزی خود بالنده و مقتدر، چون کوه استوار در مسیر تحقق آرمانهای والای بشریت گام بر می دارد.

انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی با وجود همه تهدیدها، تحریم ها و فشارهای پیدا و پنهان و سخت و صعب بدخواهان و دشمنان این سرزمین و ملت انقلابی و آگاه آن؛ طی ۴۲ سال گذشته، دستاوردهای عظیمی در عرصه های سیاسی، اقتصادی، علمی، اجتماعی و فرهنگی دربر داشته است و در بسیاری از حوزه ها به خودکفایی و استقلال رسیده است.

۱۲بهمن؛ آغازین روز ایام الله دهه فجر، روز ورود تاریخی امام راحل به کشور بعد از ۱۵سال دوری و تبعید یک روز تاریخی در کشور ما محسوب می‌شود و این بازگشت مقدمه‌ای برای حرکت بی سابقه مردم و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بود که در قرون اخیر بی سابقه بوده است.

آذربایجان غربی نیز به عنوان یکی از استان های موثر در پیروزی انقلاب و تثبیت اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تقدیم شهدای جان برکفی چون امینی و باکری ها، همواره پیشگام ولایت مداری و دفاع از کیان اسلامی بوده است. رشادت های دلاورمردان این دیدار سترگ در تاریخ این سرزمین نقش بسته است.

اینک در چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، دوران دفاع مقدس،شهدای سلامت و شهدای حریم حرم آل الله بویژه سردار دل ها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ فرارسیدن ایام الله مبارک دهه فجر را به همه فجر آفرینان و مردم ولایتمدار و انقلابی آذربایجان غربی تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن تاکید بر تلاش برای عملی کردن منویات رهبری معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب، امید آن داریم که با رعایت دستورالمعل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی نسبت به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا برای گرامیداشت این ایام غرورآفرین و نیز تبیین ابعاد مختلف انقلاب برای جوانان و نسل های نو با بهره گیری از ظرفیت های مجازی و شیوه های خلاقانه، عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را از درگاه خداوند قادر متعال مسئلت می‌نمایم.

محمدمهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی