استاندار آذربایجان‌غربی:

زمین لازم برای ساخت مسکن 6 هزار واجد شرایط دریافت مسکن ایثارگری تأمین شود

زمین لازم برای ساخت مسکن 6 هزار واجد شرایط دریافت مسکن ایثارگری تأمین شود
استاندار آذربایجان‌غربی بر تأمین زمین لازم برای ساخت مسکن 6 هزار واجد شرایط دریافت مسکن ایثارگری در سطح استان تاکید کرد و گفت: هر دولتی که بر سر کار بیاید موظف است این مهم را به سرمنزل مقصود برساند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان‌غربی، محمد مهدی شهریاری صبح امروز دوازدهم خردادماه در جلسه بررسی آخرین وضعیت اجرای تفاهم‌نامه های مشترک بنیاد شهید و استانداری ضمن تسلیت فرارسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، اظهار داشت: خدمت به خانواده شهدا نیازی به توضیح ندارد و هر فرد مسئولی که در این مسیر گام بردارد وظیفه ملی و ذاتی خود را انجام داده است.

وی خاطر نشان کرد: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و باید با خدمت کردن به این قشر وظیفه خود را به‌درستی در مقابل این افراد اجرا کنیم.

استاندار آذربایجان‌غربی ضمن تأکید بر تأمین زمین برای 6 هزار نفر واجد شرایط دریافت مسکن ایثارگری، گفت: هر دولتی که بر سر کار بیاید موظف است این مهم را به سرمنزل مقصود برساند.

شهریاری با اشاره به کوچک شدن دولت و استخدام فرزندان خانواده شهدا و ایثارگران با این شرایط، تصریح کرد: تعداد 5 هزار نفر واجد شرایط استخدام هستند که با توجه به شرایط استان چندین سال طول می‌کشد تا این مهم به نتیجه برسد.

وی یادآور شد: باید نهادهای انقلابی همانند هلدینگ شاهد، موسسه اقتصادی شاهد، ستاد اجرایی امام (ره)، بنیاد مستضعفان و چندین سازمان دیگر نیز در راستای استخدام فرزندان این عزیزان اقداماتی صورت دهند تا با سرمایه گذاری‌هایی که انجام می‌شود بتوان سهم به سزایی در اشتغال‌زایی انجام داد.