تاکید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تشدید بازرسی ها از بازار در ایام پایانی سال

تاکید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تشدید بازرسی ها از بازار در ایام پایانی سال
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تشدید بازرسی ها از قیمت کالا و عرضه محصولات مورد نیاز مردم در بازار در ایام پایانی سال تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، شهدی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به فرا رسیدن ایام  پایانی سال و افزایش خریدهای مردم برای عید، گفت: متاسفانه برخی از سودجویان قیمت کالاها را در بازار افزایش می دهند که ضروری است گروه های بازرسی با دقت و حساسیت بیشتری عرضه و قیمت کالاها را در بازار رصد و با متخلفان و سودجویان به شدت برخورد کنند.

وی همچنین با اشاره به برگزاری نمایشگاه های عرضه محصولات در روزهای پایانی سال نیز گفت: کیفیت و قیمت کالاهای عرضه شده در نمایشگاه نیز با دقت بیشتری کنترل شود.

وی همچنین با تاکید بر اهمیت کنترل قیمت ها و عرضه کالاها در بازار تا پایان سال، افزود: جلسات ستاد تنظیم بازار با جدیدت و بصورت منسجم تا پایان سال بصورت هفتگی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به خروج شکر از کالاهای حماتی دولت با ارز 4200 تومان، گفت: اجرای این طرح در خرداد ماه سال 99 صورت خواهد گرفت و نباید قیمت شکر و کالاهای وابسته به آن در بازار افزایش یابد.

وی همچنین از تامین میوه شب عید در استان خبر داد و گفت: پرتقال لازم برای استان خریداری و در حال حمل به استان است.