پیام معاون استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز مهندس

پیام معاون استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز مهندس
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در پیامی مهندسان را جهادگران صف اول توسعه دانسته که در سایه تلاش خستگی ناپذیر آنان ایران عزیز در حوزه های مختلف به بالندگی و خودباوری رسیده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ در متن پیام آیدین رحمانی آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

پنجم اسفندماه بزرگداشت روز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی، روز ملی مهندسی نامگذاری شده است.مهندسان به عنوان سرمایه های ارزشمند جامعه نقش بی بدیلی در شکوفایی ایران عزیز در عرصه های مختلف بر عهده دارند. جهادگران صف اول توسعه؛ بی ادعا و خلاق در عرصه سازندگی و آبادانی گام بر می دارند و نتیجه تلاش خستگی ناپذیر‌شان را در زیرساخت هایی مطمئن و پایدار برای زندگی در ایران و بویژه استان آذربایجان غربی شاهد هستیم. اگر مهندسان را آفرینندگان دنیای مدرن بدانیم بی شک مبالغه نکرده ایم. اساس سازندگی و آبادانی در اندیشه هر مهندس نهفته است و هر زمان که شرایط بروز و ظهور پیدا کرده جامعه از ثمرات آن که همانا آسایش، امنیت و رفاه است بهره مند شده است.

در این روز ارزشمند ضمن قدردانی از تلاش مهندسان دغدغه مند توسعه آذربایجان غربی و تبریک این مناسبت فرخنده، از خداوند متعال می خواهم که با همت والای مهندسان بتوانیم گام های استوارتری برای دستیابی به توسعه پایدار، متوازن و همه جانبه استان سرفراز آذربایجان غربی برداریم.

آیدین رحمانی رضائیه 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی