معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار: امسال 18 موکب از آذربایجان غربی به زائران پیاده روی اربعین خدمات ارائه می کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار:  امسال 18 موکب از آذربایجان غربی به زائران پیاده روی اربعین خدمات ارائه می کنند.
سومین جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی استان به ریاست معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، مصطفوی در سومین جلسه هماهنگی پیاده روی اربعین حسینی که امروز در استانداری برگزار شد با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت ابا عبداله الحسین (ع) و یارن باوفایش، از افزایش تعداد موکب های اربعین در سال جاری خبر داد و گفت: امسال 18 موکب از استان آذربایجان غربی به زائرین پیاده روی اربعین خدمات ارائه خواهند کرد که نسبت به سال قبل 4 موکب اضافه شده است .  

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری با شگوه مراسم پیاده روی اربعین حسینی گفت:  ارزش و اهمیت پیاده روی اربعین حسینیبر هیچ کسی پوشیده نیست و هر سال بر عظمت آن افزوده میشود .

وی ادامه داد با توجه به لغو روادید کشور عراق در مدت زمان پیاده روی اربعین گفت: پیش بینی می شود تعداد زائرین اربعین در کشور و به تبع آن در استان آذربایجان غربی نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته باشد و این مسئله افزایش ارائه خدمات به زائرین و برنامه ریزی منسج و بیشتر را طلب می کند.

وی اظهار امیدواری کرد: با همراهی و همدلی مردم و مسئولین استان خدمات مطلوب و قابل قبولی در پیاده روی اربعین به زائرین ارائه شود.

وی همچنین از صدا و سیمای مرکز استان خواست تا بصورت ویژه به ابعاد مختلف پیاده روی اربعین و فعالیت موکب های استان در قالب مستند های خبری و تولیید بپردازد.