سفرهای شهرستانی کاملاً با برنامه صورت می گیرد / مشکلات‌ پروژه های عمرانی متوقف شده برای اجرای مجدد بررسی می شوند / ساختار اداری شهرستانهای جدیدالتاسیس تکمیل شود

 

محمدصادق معتمدیان در جمع نمازگزاران مسجد جامع چهاربرج با اشاره به نگاه ویژه دولت سیزدهم در خدمت به مردم و حل مشکلات آنان گفت: مدیران دولت سیزدهم خود را مقید می دانند تا به صورت جهادی و انقلابی با حضور میدانی در بین مردم از نزدیک مسائل و مشکلات مردم را بررسی و این مشکلات را حل کنند. 

 

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سفرهای شهرستانی و برنامه ریزی مناسب و با برنامه برای این سفرها گفت: برای تاثیرگذاری بیشتر سفرهای شهرستانی و تصویب مصوبات مناسب با قابلیت اجرا، قبل از سفر رسمی تیم های کارشناسی با حضور در شهرستان مسائل و مشکلات را احصا و در مرکز استان نیز راهکارهای حل این مشکلات ارائه می شود.

 

وی بررسی مسائل و مشکلات شهرستانها از نزدیک، دیدارهای چهره به چهره با مردم، بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های هر منطقه و استفاده از نظرات علما، نخبگان و دغدغه مندان هر منطقه برای توسعه استان را از اهداف و برنامه های سفرهای شهرستانی عنوان کرد.

 

معتمدیان ادامه داد: در سفرهای شهرستانی سعی می شود مشکلات پروژه های عمرانی که به دلایل مختلف اجرای آنها متوقف شده است را بررسی و راهکارهای لازم برای اجرای مجدد این پروژه ها ارائه شود.

 

استاندار آذربایجان غربی با ابراز خرسندی از حضور در شهرستان چهاربرج و حضور در جمع مردم میهمان نواز این شهرستان اظهار امیدواری کرد با نگاه ویژه دولت برای محرومیت زدایی و توزیع متوازن اعتبارات، شاهد شتاب در روند توسعه و آبادانی این شهرستان جدیدالتاسیس باشیم.

 

وی با تکمیل ساختار اداری در شهرستانهای باروق و چهاربرج نیز تاکید کرد و افزود: با تکمیل ساختار اداری در این دو شهرستان تازه تاسیس روند فعالیت های اداری مردم روانسازی خواهد شد.