پیام تبریک معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز شهردار

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید مهدی باکری، روز شهردار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ در متن پیام آیدین رحمانی رضائیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم 
سردار رشید اسلام شهید مهدی باکری اسوه بی بدلیل عرصه خدمت و مجاهدت است و انتخاب سالروز شهادتش به عنوان روز شهردار نشان از جایگاه ارزشمند نهاد شهرداری و مدیریت شهری در عرصه توسعه و سازندگی است و فرصتی ارزنده برای قدردانی و تجلیل از تلاش های شبانه روزی خادمانی است که بی منت توان خود را برای رفاه و آسایش دیگران در طبق اخلاص گذاشته اند.

توسعه شهرها و تحول در عرصه مدیریت شهری خواسته به حقی است تحقق آن نیازمند بهره گیری از دانش روز و مدیریت مبتنی بر علم و برنامه ریزی اصولی است. نقش مدیریت شهری در مهار حوادثی نظیر سیل و زلزله و بحرانهای طبیعی چون شیوع انواع بیماریها نشان از جایگاه مدیریت شهری در حوزه سلامت جامعه دارد و امروزه اهتمام جدی مدیران شهری را می طلبد.
 
بدینوسیله ضمن تقدیر از تلاش مجموعه بزرگ مدیریت شهری در تلاش برای مهار بیماری ویروس کرونا در کنار سایر نهادها و کادر درمانی استان به عنوان حافظان سلامت به مصداق حدیث شریف "لم یشکر الخالق و لم یشکر المخلوق" تقدیر نموده و از درگاه خداوند رحمان توفیق روز افزون در حوزه ماموریتی و خدمتگزاری به مردم را مسئلت دارم. " ان مع العسر یسری"
 


آیدین رحمانی رضائیه 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی