سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی:

اقدامات کلیشه ای پاسخگوی نهادینه سازی عفاف و حجاب نیست

اقدامات کلیشه ای پاسخگوی نهادینه سازی عفاف و حجاب نیست
سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: با اقدامات کلیشه ای و بدون نتیجه نمی توان شاهد نهادینه سازی عفاف و حجاب بود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه وضعیت امروز عفاف و حجاب نتیجه سالها اقدامات بدون نتیجه است گفت: با اقدامات کلیشه ای و بدون نتیجه نمی توان شاهد نهادینه سازی عفاف و حجاب بود.

رضا ابراهیمی در جلسه کارگروه عفاف و حجاب با تاکید بر اجرای برنامه های موثر و به روز برای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب تصریح کرد: با برنامه های ده سال قبل نمی توان انتظار داشت که نسل امروز پذیرای اقدامات فرهنگی باشد.

وی گفت: اگر رفتارها متناسب با درک و رفتارهای جامعه صورت گیرد آحاد زنان، مردان، دختران و پسران آگاهی و شناخت مناسب را نسبت به این امر مهم که هم در دستورات دینی و هم در فرهنگ غنی ایرانی و ملی ما ریشه دارد پیدا می‌کنند و برخی رفتارهای ناهنجار مرتفع خواهد شد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه افزایش آگاهی اجتماعی نیازمند هم افزایی و هماهنگی در بین همه دستگاه‌های متولی است افزود: امید داریم با برنامه ریزی و استراتژی صحیح مبتنی بر اصول دینی و فرهنگی بتوانیم شاهد اقدامات موثر و نتیجه بخش باشیم.

ابراهیمی ادامه داد: با توجه به تدابیر پیش بینی شده برای برپایی نمایشگاه هفته عفاف و حجاب در ارومیه، انتظار می رود این نمایشگاه با کیفیت لازم برگزار شود تا استفاده کنندگان از آن بتوانند نهایت بهره را ببرند.

در این جلسه ضمن ارائه گزارش اقدامات توسط کمیته های مربوطه، اعضا به بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص کیفی بخشی برنامه های فرهنگی پرداختند.