رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فردا وارد فاز عملیاتی می شود

رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی:  یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فردا وارد فاز عملیاتی می شود
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: با آغاز ثبت نام از کاندیداهای احتمالی و تشکیل هیات های اجرایی ، دستور وزیر کشور ابلاغ و یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از فردا وارد فاز عملیاتی می شود .

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی امروز در جلسه کمیته فناوری انتخابات گفت: از فردا به مدت یک هفته ثبت نام از کاندیداهای انتخاباتی آغاز می شود و شش روز فرصت برای تشکیل هیات های اجرایی زمان در نظر گرفته شده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی افزود: اکثر 25 فرآیند انتخاباتی بصورت رایانه ای انجام می شود لذا ضروریست کارشناسان فناوری اطلاعات همکاری لازم را با فرمانداران، بخشداران داشته باشند تا شاهد برگزاری انتخابات خوب، سالم و پرشور باشیم.

وی با بیان اینکه انتخابات نماد واقعی مردم سالاری در هر جامعه ای است، اظهار داشت: در هر جامعه ای انتخابات برگزار شود مردم سالاری در آن حاکم و مردم با مشارکت در انتخابات کارگزاران خود را انتخاب می کنند .

مصطفوی با بیان اینکه مجریان انتخاباتی باید امانتدار واقعی رای مردم باشند، گفت: حضور حداکثری در انتخابات نیاز امروز جامعه ما است، مجریان انتخاباتی باید با بیطرفی و امانتداری زمینه را برای جلب اعتماد مردم فراهم نمایند تا شاهد انتخابات گسترده با مشارکت حداکثری مردم باشیم.