بازدید معاون استاندار از روند برگزاری ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی آذربایجان غربی + آلبوم تصویری

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از روند برگزاری ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در ارومیه بازید کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی به همراه رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری به همراهی سرپرست جهاد دانشگاهی استان از روند برگزاری این ازمون بازدید کردند.

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در این بازدید گفت : برای تصدی 135 شغل در 12 دستگاه اجرایی استان آذربایجان غربی  9115 نفر شامل 3558 نفر زن و 5557 نفر مرد به رقابت پرداختند  به گونه ای که برای تصدی هر شغل در این مرحله در استان حدود 72 نفر به رقابت پرداختند.

رستم زاده ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان را نزدیک ترین حوزه برگزاری آزمون به شهرستان اعلام شده داوطلب در فرم ثبت نام برشمرد و گفت:نمرات داوطلبان  به تفکیک  حیطه های عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب نمره امتحان معادل 50 درصد بالاترین نمره مکتسبه امتحان با ارزش 40 درصد برای عمومی و 60 درصد حیطه تخصصی محاسبه و اعلام خواهد شد.

وی افزود: افراد بر اساس لیست  دو یا سه برابر ظرفیت اعلام و برای طی مراحل بعدی ،مصاحیه و معرفی به گزینش معرفی خواهند شد.

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این آزمون توسط جهاد دانشگاهی برگزار شد تاکید کرد:  جهاد دانشگاهی هیچ مسئولیتی برای استخدام ، بکارگیری، انجام مصاحیه یا  گزینش ندارد و کلیه امورات مرتبط مطابق مقررات سازمان امور اداری و استخدامی  کشور  انجام خواهد شد.