جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های عامل با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی

جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های عامل با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی
با حضورمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های عامل برگزار شد.

حسینی در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های عامل آذربایجان غربی با قدردانی از تلاش مجموعه مدیران و کارکنان بانک های عامل استان در حمایت از فعالان اقتصادی استان گفت: در شرایط ویژه و خاص کشور بویژه در حوزه اقتصادی نقش بانک ها در حمایت از فعالان بخش تجاری و اقتصادی بسیار مهم و موثر است .

وی ادامه داد: در حال حاضر کشور درگیر جنگ تمام عیار اقتصادی است و بانک های عامل کشور در تامین منابع مالی بنگاه های اقتصادی نقش بزرگی دارند.

وی از اصلاح آیین نامه های رفع مواند تولید خبر داد و افزود: براساس بخشنامه جدید بانک مرکزی تا پایان سال آیین نامه های رفع موانع تولید اصلاح خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به برخی از مشکلات پیش آمده  در حوزه فعالیت های بانکی کشور گفت: بسیاری از این مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه دشمنان ایران اسلامی است و باید در پیش برد اهداف دولت و رفع مشلات مالی بانک های دولتی و بانک های خصوصی در کنار یکدیگر قرار گیرند .

وی با اشاره به روزهای پایانی سال از بانک های عامل استان خواست تا تسهیلات بانکی در اسرع وقت به متقاضان پرداخت شود.

وی همچنین به بیان سیاست های استان برای پرداخت تسهیلات بانکی در سال آینده نیز اشاره کرد و گفت: اولویت پرداخت تسهیلات بانکی در سال آینده با متقاضیانی خواهد بود که برگشت اصل و فرع تسهیلات تضمین و برای جوانان استان اشتغال پایدار ایجاد شود .