معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:   دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ایثارگری های رزمندگان اسلام گفت: دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی ، مصطفوی در اولین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ستاد بزرگداشت چهلمین سال دفاع مقدس با موضوع راه اندازی ستاد و کمیته های مربوط به گرامیداشت عملیات غرور آفرین بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ایثارگری های رزمندگان اسلام ، گفت: رزمندگان اسلام در نبرد با رژیم بعث عراق با نثار خون خود درس عبرتی بزرگ به جهانیان دادند که هرگز چشم طمع به ایران اسلامی نداشته باشند.

وی دوران دفاع مقدس را نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی دانست و گفت: هرگز نباید ایثارگری های رزمندگان اسلام در دفاع از کیان اسلامی فراموش شود و باید با تدوین و اجرای برنامه های مناسب این ارزشها ماندگار و تداوم یابد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس به رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری با وحدت و همدلی از آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی دفاع کردند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست نااهلان بی افتد.

مصطفوی گفت: ایثارگری مردان و زنان کشورمان در لحظه های دفاع مقدس به دنیا نشان داد که هر وقت نیاز باشد مردم ایران اسلامی آماده اند برای دفاع از آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و حراست و حفاظت از کیان اسلامی جانفشانی کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در بخش دیگری از سخنان خود به شیوع بیماری کرونا در جهان و به تبع آن در کشورمان اشاره کرد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری امروز ویروس کرونا نیز دشمن دیگری محسوب می شود و ضروری است همچون دورن دفاع مقدس آماده مقابله با این بیماری باشیم.

وی ضمن قدردانی از تلاش پزشکان و کادر درمانی در درمان بیماران و مقابله با شیوع بیماری کرونا، ادامه داد: تمامی تلاش پزشکان و کادر پزشکی و همچنین مردم و دولتمردان در مقابله با شیوع بیماری کرونا باید ثبت و ضبط گردد تا در آینده روایت این ایثارگری ها همچون ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس برای نسل های بعدی بازگو شود.

مصطفوی ادامه داد: علیرغم تحریم های ظالمانه و تمامی محدودیت های موجود در کشور، جمهوری اسلامی ایران در بحث مدیریت بیماری کرونا موفق عمل کرده و تعداد بهبودیافتگان این بیماری در کشور ما از بسیاری از کشورهای پیشرفته بیشتر است.

وی همچنین در پایان از کمک های مومنانه افراد خیر و نیکو کار در کمک به اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا قدردانی کرد.