پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت پانزدهم دی ماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره ) در تشکیل هسته های گزینش

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت پانزدهم دی ماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره ) در تشکیل هسته های گزینش
استاندار آذربایجان غربی در پیامی، پانزدهم دی ماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره ) در تشکیل هسته های گزینش را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، در این پیام آمده است:

بی شک یکی از ویژگی های بارز مدیریتی حضرت امام ( رضوان الله تعالی علیه ) علاوه بر کلان نگری و تعیین خط مشی های کلی برای مدیران نظام ، توجه ویژه به خواست و حقوق مردم بود. بطوریکه وقتی پای حقوق عمومی و احیاناً تضییع حق افراد به میان می آمد در مسائل جزئی نیز به طور مستقیم ورود نموده و بدون توجیه عمل خلاف افراد منتسب به دستگاه قدرت، در نقش سرسخت ترین مدافع حق مردم ظاهر می گردید.

 آنگونکه به محض ملاحظه برخی انحرافات درامر گزینش، در پانزدهم دی ماه سال 1361 ، تنقیح قانون گزینش و انتخاب افراد صالح، متعهد، صاحب اخلاق کریمه و فاضل را برای این رسالت خطیر و حساس فرمان داده که با وجود گذشت سی و هفت سال از آن، همواره یکی از افتخارات نظام و چراغ راه گزینشگران می باشد.

بدین مناسبت فرصت را غنیمت شمرده ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای رهبر فقید فرزانه، از زحمات تمامی گزینشگران استان که با کمترین توقع در انتخاب و گزینش منابع انسانی متعهد و شایسته تلاش می نمایند ؛ تقدیر و تشکر می نمایم.

از همه گزینشگران استان انتظار می رود در همه حال اجرای مّر قانون و نگاهی اخلاق مدار به تأسی از رهنمود ات و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  را سرلوحه  فعالیت ها و تصمیم گیری های خود قرار داده که بدون تردید خدمات بی شائبه و دلسوزانه شما عزیزان مشمول عنایات حق تعالی خواهد بود.

 محمدمهدی شهریاری   استاندار آذربایجان غربی