با تشکیل کارگروهی در وزارت کشور؛

ظرفیت سازمان های مردم نهاد در انتخابات تقویت می شود

ظرفیت سازمان های مردم نهاد در انتخابات تقویت می شود
معاونان سیاسی و اجتماعی وزیر کشور تفاهم نامه ای برای تشکیل کارگروهی به منظور "تقویت ظرفیت سازمان های مردم نهاد" با هدف افزایش مشارکت عمومی در انتخابات 11 اسفند امضاء کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمد عباسی امروز با اعلام این مطلب خاطر نشان کرد، تشکیل این کارگروه بر اساس تفاهم نامه ای است که امروز بین دو طرف امضا شد.

رئیس سازمان امور اجتماعی وزارت کشور با تاکید بر این که حوزه های اجتماعی و سیاسی خیلی نزدیک به هم هستند، افزود، تعامل و هم افزایی بیش از پیش این دو حوزه به خصوص در ارتباط با انتخابات پیش رو لازم است.

عباسی افزود، یکی دیگر از اهداف این تفاهم نامه تبادل داده ها، اقدام مشترک و هم افزایی و تعامل بیشتر بین دو طرف در سطح استانی و ملی و بهره گیری از ظرفیت های اجتماعی در تقویت مسایل سیاسی و بالعکس و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی است.

وی خاطر نشان کرد، در ارتباط با تفاهم نامه مزبور قرار بر این شد یک کارگروه مرکب از کارشناسان دو طرف برای اجرای آن تشکیل شود.

تفاهم نامه مزبور عصر یکشنبه طی مراسمی بین محمدرضا غلامرضا معاون سیاسی وزارت کشور و محمد عباسی معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور امضا شد.