دیدار با بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فوتبال 90 ارومیه/

استاندار آذربایجان غربی: در کنار تیم فوتبال ۹۰ ارومیه هستیم

استاندار آذربایجان غربی: در کنار تیم فوتبال ۹۰ ارومیه هستیم
محمدمهدی شهریاری ظهر امروز در دیدار با اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال 90 ارومیه، حمایت خود را از این تیم اعلام و اظهار کرد: وظیفه خود می دانیم، تیم فوتبال 90 ارومیه به عنوان نماینده استان در لیگ دسته اول را کمک و همراهی کنیم.

استاندار آذربایجان غربی گفت: در کنار تیم فوتبال ۹۰ ارومیه هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، محمدمهدی شهریاری ظهر امروز در دیدار با اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال 90 ارومیه، حمایت خود را از این تیم اعلام و اظهار کرد: وظیفه خود می دانیم، تیم فوتبال 90 ارومیه به عنوان نماینده استان در لیگ دسته اول را کمک و همراهی کنیم.

وی افزود: در راستای حمایت از تیم فوتبال 90 ارومیه، مذاکراتی از جمله با سازمان منطقه آزاد ماکو صورت گرفته که امیدواریم این مذاکرات نتیجه بخش بوده و منجر به ارتقای جایگاه تیم شود.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت توسعه زیرساخت های ورزشی در استان افزود: متاسفانه زیرساخت های ورزشی استان با مشکل روبروست و باید تلاش کنیم که شاخص های این بخش را بهبود بخشیم.

شهریاری گفت: متاسفانه در تمام رشته های ورزشی در استان مشکلات زیرساختی داریم که در تلاش هستیم تا حد امکان این مشکلات برطرف شود.

مدیر تیم فوتبال ۹۰ ارومیه نیز در این دیدار با تشکر از حمایت های استاندار آذربایجان غربی گفت: امیدواریم با حمایت هایی که از سوی مقام عالی استان صورت گرفته پرچم فوتبال استان را برافراشته نگه داریم.

بهاری در خصوص حمایت های استاندار آذربایجان غربی از تیم 90 ارومیه نیز گفت: ما در تیم 90 ارومیه در شروع کار با چالش روبرو بودیم و کسی حمایتی نمی کرد که با همت و غیرت بچه های تیم و حمایت های استاندار محترم توانستیم از فراز و نشیب ها عبور کنیم؛ استاندار آذربایجان غربی بهتر از بومی های استان از تیم حمایت کرده است.

در پایان این دیدار، توپ امضا شده تیم فوتبال 90 ارومیه به پاس حمایت های استاندار آذربایجان غربی به وی تقدیم شد.