برگزاری نخستین نشست فرمانداران در سالجاری به ریاست استاندار آذربایجان غربی

برگزاری نخستین نشست فرمانداران در سالجاری به ریاست استاندار آذربایجان غربی
امروز یکشتبه هجدهم خردادماه نخستین نشست فرمانداران در سالجاری با محوریت اولویتهای امسال به ریاست محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار در این نشست ضمن تبیین اولویتهای سالجاری فرمانداران گفت: تحقق شعار سال از جمله توجه به راهکارهای افزایش تولید برای مهاجرت معکوس، تامین امنیت، تعامل با نمایندگان مجلس، مدیریت کرونا و توجه به احزاب شناسنامه دار و قانونی از جمله این اولویتها بشمار می رود.

علی مصطفوی با قدردانی از تلاش فرمانداران تصریح کرد: نظارت بر بازار، تبیین عملکرد دولت به منظور مقابله با افرادی که ناامیدی را در جامعه تزریق می کنند، حضور مستمر در بین مردم، تقویت مدیریت بحران، آسیب های اجتماعی و مسائل مرز از دیگر اولویتهایی است که باید فرمانداران در مورد آنها اهتمام جدی داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی نیز در این نشست با برشمردن اولویتهای عمرانی بر توجه فرمانداران به دو اصل پیگیری و نظارت تاکید کرد.

آیدین رحمانی ممانعت از ساخت و سازهای خارج از شهرها، تشکیل جلسات بازآفرینی شهری، توجه به کاهش تصادفات و فعال سازی شوراهای ترافیک، لایروبی رودخانه ها و آزادسازی حریم رودخانه ها، پیشگیری از برداشت های غیرمجاز شن و ماسه از بستر رودخانه ها و توجه به ستاد های مدیریت بحران را از جمله موضوعاتی برشمرد که باید فرمانداران به آن توجه نمایند.

در این جلسه فرمانداران مسائل و مشکلات شهرستانهای تابعه را مطرح کردند.