استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان خواستار شد؛

لزوم تخصیص اعتبار لازم برای اجرای خانه جوان ارومیه/ تامین اعتبار برای افتتاح آکادمی تخصصی والیبال یدالله کارگر پیشه ارومیه/ تامین اعتبار و نیروی انسانی برای حفظ و نگهداری اماکن ورزشی

لزوم تخصیص اعتبار لازم برای اجرای خانه جوان ارومیه/ تامین اعتبار برای افتتاح آکادمی تخصصی والیبال یدالله کارگر پیشه ارومیه/ تامین اعتبار و نیروی انسانی برای حفظ و نگهداری اماکن ورزشی
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان بر ضرورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای پروژه های در دست احداث و نیز نگهداری از اماکن ورزشی موجود تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری صبح روز سه‌شنبه در دیدار با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شروع عملیات احداث خانه جوان ارومیه در راستای پاسخگویی به یکی از مطالبات بحق جوانان گفت: مقدمات تامین زمین و عملیات احداث آغاز شده و در صورت تامین سهم اعتباری وزارت ورزش و جوانان، فرآیندهای اجرایی پروژه آغاز می شود.

وی با اشاره به جایگاه ویژه ارومیه به عنوان مهد والیبال آسیا و ضرورت توجه به استعداد یابی و نگاه تخصصی به این رشته ورزشی، آکادمی تخصصی یدالله کارگر پیشه در مراحل نهایی خود قرار دارد، خواستار تامین اعتبار برای تامین تجهیزات اداری و تخصصی ورزشی شد تا این پروژه مهم در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

استاندار آذربایجان غربی گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه که پس از سالها انتظار در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید به جهت میزبانی از رویدادهای ملی و بین المللی نیازمند تعویض چمن مصنوعی به چمن طبیعی با قابلیت هیتینگ است.

شهریاری تصریح کرد: پروژه های مهم ورزشی استان که به همت دولت در نقاط مختلف از جمله سلماس، خوی، مهاباد، بوکان و ارومیه به بهره برداری رسیده نیازمند تامین اعتبار و نیروی انسانی برای حفظ و نگهداری است.

وی خاطرنشان کرد: تقویت کارایی پروژه های ورزشی استان و نیز بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص در حوزه ورزش و جوانان به تامین اعتبار ویژه نیاز دارد.

وزیر ورزش و جوانان نیز در این دیدار نسبت به موارد مطرح شده دستورات لازم برای حل مشکلات اعتباری و نیروی انسانی را صادر نمود.