دیدار استاندار آذربایجان غربی با جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس

دیدار استاندار آذربایجان غربی با جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس
استاندار آذربایجان غربی شامگاه پنجشنبه در دیدار جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس، گفت: جانبازان و همه کسانی که در راه دفاع از دین و وطن از خودگذشتگی کردند، اجر بزرگی نزد خداوند دارند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری در دیدار با محرم شبانپور جانباز ۷۰ درصد ارومیه ای با تبریک میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز افزود: خانواده جانبازان و بویژه همسران جانبازان نیز که پا به پای آنان، سختی‌های جانبازی را متحمل می‌شوند، به اندازه همان جانباز و چه بسا بیشتر، نزد خدا اجر و در دنیا و آخرت، عزت دارند.

وی با بیان اینکه ایثارگری در دنیا، عزت و در آخرت، اجر بی‌پایان دارد، گفت: ایثارگری شهدا و جانبازان مایه عزت جمهوری اسلامی ایران و سربلندی ملت شریف ایران است.

استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: جانبازی حاصل تلاش برای کسب رضایت الهی است، مجاهدت در خدا یک افتخار است و که هر کسی نمی تواند به آن دست یابد.

شهریاری همچنین از صبر،ایثار و مجاهدت همسر جانباز نیز قدردانی کرد و گفت: خداوند متعال قطعاً جایگاه والایی را برای همسران جانبازان که زینب گونه در کنار آنها هستند درنظر گرفته است.

استاندار آذربایجان غربی در این دیدار لوح تقدیری را به این جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس تقدیم کرد.