14طرح عمرانی، خدماتی، بهداشتی در سلماس افتتاح وکلنگ زنی شد

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، 14 طرح عمرانی، خدماتی، بهداشتی با حضور استاندار آذربایجان غربی درشهرستان سلماس مورد بهره برداری قرار گرفت.

سالن ورزشی شهدای قره قشلاق در 2 طبقه و مساحتی بالغ بر 1427.65 مترمربع و 17 میلیارد ریال اعتبار و نیز 20هزارمترمربع اسفالت معابر روستایی این روستا از جمله طرح هایی بود که با حضور محمدمهدی شهریاری در شهرستان سلماس مورد بهره برداری قرار گرفت.

مرکز خدمات جامع سلامت خیرین روستای سلطان احمد 12میلیارد ریال اعتبار، مرکز خدمات جامع سلامت مرحوم صمدزاده با اعتباری بالغ بر 14ملیارد و 600میلیون ریال و سالن سرپوشیده شهربازی پارک چمران با اعتباری بالغ بر 12میلیارد و500میلیون ریال از دیگر پروژه های بهره برداری شده در برنامه سفر استاندار آذربایجان غربی به سلماس بود.

همچنین عملیات اجرایی پروژه تامین آب آشامیدنی روستاهای هفتوان، ملحم و سوره با حضور استاندار آذربایجان غربی در سلماس آغاز شد؛ برای اجرای این پروژه 65000 میلیون ریال اعتبار پیش بینی شده است. با اجرای این طرح، 3589 خانوار از آب آشامیدنی لوله کشی شده بهره مند می شوند.

کلنگ پروژه گازرسانی به روستاهای اخیان، قاباخ تپه، چوپانلوی علیا، چوپانلوی سفلی و روستای خاندام در سلماس نیز با حضور استاندار آذربایجان غربی و با اعتباری بالغ بر 28650 میلیون ریال به زمین زده شد که با اجرای این طرح، 270 خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند می شوند.

دیدار مردمی با مردم روستای سوره نیز از دیگر برنامه های استاندار آذربایجان غربی در شهرستان سلماس بود.