معاون استاندار آذربایجان غربی: انقلاب اسلامی ایران با اقتدار کامل به راه خود ادامه می دهد

معاون استاندار آذربایجان غربی: انقلاب اسلامی ایران با اقتدار کامل به راه خود ادامه می دهد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بعد از 40 سال توسعه و بالندگی، شاهد بلوغ انقلاب اسلامی هستیم، گفت: برخلاف توطئه دشمنان، انقلاب اسلامی ایران با اقتدار کامل به راه خود ادامه می دهد.

رضا حسینی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دشمنان این انقلاب سعی داشتند که جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار نشود که به یاری خداوند این توطئه دشمنان نیز نقش بر آب شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران امسال علاوه بر آنکه جشن چهلمین سالگی اش را برگزار می کند، برای 40 سال های بعدی نیز برنامه ریزی کرده و آماده ادامه مسیر عزتمند خود است.

وی بیان کرد: مسوولان نظام در کنار مردم با وحدت و انسجام خود در افتتاح طرح های جدید و یا آغاز عملیات اجرایی برخی پروژه ها حضور دارند تا ثابت کنند که انقلاب اسلامی با تمام توان استمرار داشته و در همه بخش ها شاهد توسعه و پیشرفت است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی افزود: ایران اسلامی امروز در حوزه علم و فناوری حرف های زیادی برای گفتن دارد و در سایه رهبری مدبرانه انقلاب، به پیش می رود و در منطقه یکی از اثر گذارترین کشورهاست.

وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی به یکی از قدرت های منطقه تبدیل شده است، گفت: با وجود همه چالش ها، ایران امروز با اتحاد، مدیریت و دوراندیشی رهبر انقلاب به راه پرفروغ خود ادامه می دهد.

حسینی در ادامه با اشاره به وضعیت آذربایجان غربی، اظهار داشت: می توان با برنامه ریزی مدون در عرض سه سال آینده این استان را به سطح متوسط کشوری رساند.

وی افزود: در یک سال گذشته به سمت جلب اعتماد سرمایه گذاران حرکت کرده و در این راستا پای سه سرمایه گذار خارجی از جمله چینی ها به اقتصاد آذربایجان غربی باز شده است.