دیدار مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی با خانواده مرحوم رحیم محمد نژاد طسوجی

دیدار مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی با خانواده مرحوم رحیم محمد نژاد طسوجی
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور در منزل مرحوم رحیم محمد نژاد طسوجی کارمند فقید روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت آذربایجان غربی با این خانواده دیدار و گفتگویی صمیمانه داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی با حضور در منزل مرحوم رحیم محمد نژاد طسوجی با خانواده این مرحوم دیدار و گفتگو کرد.

محمد باقری در این دیدار گفت: خانواده بزرگ روابط عمومی آذربایجان غربی امروز سهمی بسزا در پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد و این مایه افتخار است.

وی با تاکید بر ویژگیهای یک روابط عمومی پویا و تاثیرگذار در قامت نظام جمهوری اسلامی ایران، اخلاق را مهمترین رکن این حوزه دانست و افزود: با توصیفاتی که از مرحوم محمد نژاد نقل می شود ایشان جزو اخلاق مدارترین نیروهای حوزه روابط عمومی در استان بودند که اخلاق و منش وی زبانزد خاص و عام است.

محمد باقری با تجلیل از فداکاری و ایثار تلاشگران عرصه روابط عمومی افزود: امروز نقش روابط عمومی ها در امید آفرینی به مردم بسیار موثر است و می طلبد تا با بهره گیری از توانی مضاعف و راهکارهای نوین ارتباطی در زمینه امید آفرینی بیش از گذشته نقش آفرین باشند.

مرحوم رحیم محمد نژاد طسوجی کارمند فقید روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت آذربایجان غربی سال گذشته بر اثر بیماری دار فانی را وداع گفت.

در این دیدار که سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان نیز حضور داشت، لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود از سوی محمد باقری مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی به خانواده مرحوم تقدیم شد.