استاندار آذربایجان‌غربی امروز میهمان سامانه ۱۱۱ است

استاندار آذربایجان‌غربی امروز میهمان سامانه ۱۱۱ است
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: مقام عالی استان امروز، سه‌شنبه ۱۵ بهمن ماه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت و پاسخگوی سوالات مردمی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ رسول مقابلی افزود: «محمدمهدی شهریاری» از ساعت ۹ تا تا ۱۰:۳۰ صبح از طریق خط ارتباطی ۱۱۱ پاسخگوی تماس‌های مردمی خواهد بود.

وی اضافه کرد: از ابتدای پاییز امسال حدود ۴۰ مدیر استانی از طریق سامد با مردم ارتباط برقرار کرده‌اند که این روند همچنان ادامه دارد.

وی بیان کرد: مردم می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ به صورت رایگان مشکلات خود را بدون واسطه با مدیران مرتبط در میان بگذارند و از ابتدای فصل پاییز امسال صدها مورد از این طریق ارتباط مردمی برقرار شده است.

دولت با راه اندازی سامانه ارتباط مردمی (سامد) گوشی به دست است تا با راهی مناسب و کم هزینه با مردم ارتباط مستقیم برقرار کند و گام‌های بزرگ‌تری در راستای رفع مشکلات آنها بردارد.

طی سال گذشته بیش از ۴۷ هزار تماس مردمی در سامانه سامد آذربایجان‌غربی برقرار و بخش قابل توجهی از آنها منجر به نتیجه شده بود.

طی هفته های اخیر، علاوه بر معاونان امور اقتصادی و امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی، ۲۸ مدیرکل استانی و فرماندار هفت شهرستان شمال، جنوب و مرکز استان در این سامانه حاضر شده‌اند./ ایرنا