آلبوم تصویری/بازدید استاندار آذربایجان غربی از دو واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه

یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛

بازدید استاندار آذربایجان غربی از کارخانه تالیا فخر آذربایجان

 

🔹استاندار آذربایجان غربی صبح امروز در بیست و پنجمین هفته یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از کارخانه تالیا فخر آذربایجان در ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شد.

 

🔸صنایع غذایی تالیا، فعالیت خود را از سال 1378 در شهر ارومیه آغاز کرده و انواع محصولات این واحد با مارک تجاری تالیا و اصیل شامل سه گروه کیک، کلوچه و ویفر می باشد.

 

🔸در سال 1395 نیز محل فاز 2 شرکت در شهرک صنعتی فاز یک ارومیه با متراژ 3000 مترمربع راه اندازی شد.

یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛

بازدید استاندار آذربایجان غربی از کارخانه شرکت تولیدی ساحل اتحاد

 

🔹استاندار آذربایجان غربی صبح امروز در بیست و پنجمین هفته یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از کارخانه شرکت تولیدی ساحل اتحاد در ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شد.

 

🔸شرکت تولیدی ساحل اتحاد در سال 1377 جهت تولید انواع مصنوعات پلاستیکی بادی و تزریقی تاسیس شد و هم اکنون این شرکت قادر است ظروف 10 لیتری و 500 لیتری را به صورت بادی تولید کند.

 

🔸این شرکت تولید کننده انواع بشکه های پلاستیکی، قطعات صنعتی پلاستیکی، قطعات خودروی سنگین و صنعتی، قطعات تخت های بیمارستانی و قالب های ساختمانی پلاستیکی و تجهیزات مبلمان شهری می باشد.

 

🔸این شرکت در زمینه ساخت و تجهیز و نصب مخازن مودلار برای ذخیره و حمل انواع مایعات نیز تخصص ویژه داشته و در این راستا نمایندگی شرکت های کره ای برای مخازن GRP تا 5 میلیون و نمایندگی شرکت اکوتانک برای مخازن ایستاده مودلار گالوانیزه تا 2.5 لیتر را دارا می باشد.