آلبوم تصویری / بازدید استاندار آذربایجان غربی از دو واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان صبح امروز در ادامه یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از کارخانه صنایع نساجی حریرریس ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شد.

شرکت صنایع حریرریس ارومیه سهامی خاص با بیش از ربع قرن تجربه در راستای خودکفائی تولید داخلی و کارآفرینی و اشتغال زائی در استان، در سال 1394 با موضوع تولید انواع نخ های پلی استر گلدوزی، دوخت و فانتزی با ظرفیت 1000 تن در سال تاسیس و در سال 1398 به بهره برداری رسید.

این شرکت با برنامه ریزی و به کارگیری متخصصان و کارکنان مجرب و استفاده از مدرنترین ماشین آلات خط تولید و مواد اولیه مرغوب و قابلیت تولید انواع نخ های گلدوزی، دوخت و فانتزی در نمره های مختلف، تامین کننده مواد مورد نیاز سایر واحدهای تولیدی ذیربط بوده و برای 40 نفر اشتغالزایی کرده است.

استاندار آذربایجان غربی همچنین در ادامه یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از کارخانه ماشین سازی پاک اندیشان ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شد.

شرکت ماشین سازی پاک اندیشان در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات و تجهیزات پخت نان و شیرینی آغاز کرد و سپس در سال 1389 به کارخانه جدید خود واقع در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه نقل مکان کرد.

بهره برداری از کارخانه جدید از اواخر سال 1393 در زمینی به وسعت 13000 متر مربع و با زیربنای 6000 مترمربع آغاز شد و هم اکنون بیش از 150 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این شرکت مشغول به کار می باشند.