استاندار آذربایجان غربی: درخواست سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی استان افزایش یافته است

استاندار آذربایجان غربی: درخواست سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی استان افزایش یافته است
استاندارآذربایجان غربی گفت: درخواست سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی استان افزایش یافته است

محمدمهدی شهریاری در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ابا اشاره به افزایش صادرات محصولات تولید ی استان در 11 ماه امسال نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل افزود: ارزش صادرات محصولات تولیدی استان طی مدت مشابه سال گذشته از 460 میلیون دلار به یک میلیارد و 200 میلیون دلار افزایش یافته است.

وی ادامه داد: تحرک خوبی در شهرک های صنعتی آذربایجان غربی ایجاد شده و درخواست سرمایه گذاری در این شهرک ها نیز طی سال جاری افزایش یافته است.

وی بیان کرد: زیرساخت‌ شهرک های صنعتی آذربایجان غربی در راستای جذب سرمایه گذار بهبود یافته و زمین مورد نیاز احداث و راه اندازی واحدهای تولیدی در این شهرک ها به میزان قابل توجهی وجود دارد.

استاندار آذربایجان غربی اظهار داشت: مشکل آب با خرید چاه مورد نیاز در شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه حل و نیاز واحدهای تولیدی در این خصوص تامین شده است.

محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران نیز در این دیدار گفت: ظرفیت آذربایجان غربی برای توسعه صنعت بسیار مناسب است و باید از این ظرفیت بیش از پیش استفاده کرد.