پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز شهدا

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز شهدا
استاندار آذربایجان غربی به مناسبت ۲۲ اسفند ماه روز شهدا پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ متن پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

شهدا شجاعت را تعبیر و فصلی نو به صفحات تقویم ایران عزیز و همیشه سربلند افزودند تا کتابی شود برای مردمان آزادی خواه جهان. بیست و دوم اسفند، سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) است و چه به جا، این روز به عنوان روز شهید نامگذاری شده است.

در آستانه این روز عزیز ضمن ارج نهادن به مقام والای شهیدان همیشه جاوید، بویژه شهدای مدافع سلامت اذعان می داریم امروز جامعه بشری بیش از هر زمان دیگر تشنه معارف مکتب سرخ شهیدان است. مکتب سراسر رویش، نوید بخش رهایی انسان از قید ظلم و استعمار، به ارمغان آورنده عدالت و آزادی و جریان بخش مهربانی و تعالی فرهنگ و تمدن.

امروز نیز مدافعان سلامت در جبهه ایثار اجتماعی با تاسی از رشادت شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بسترهای امید و سلامت ملت بزرگ ایران را فراهم می سازند.

ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، با تمام وجود نام و یادشان را گرامی می داریم و در مقابل پدران، مادران، همسران و فرزندان معزز شهدا دست ادب به سینه احترام می گذاریم و عهد می بندیم که پاسدار واقعی راه مقدس شهدای عزیز باشیم. یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد.

محمدمهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی