مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی:

همراهی انجمن‌های مردمی مهاباد در مقابله با کرونا ستودنی است

همراهی انجمن‌های مردمی مهاباد در مقابله با کرونا ستودنی است
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: همراهی و همگامی انجمن‌های مردمی مهاباد با بخش دولتی در مقابله با ویروس کرونا، قابل قدردانی و ستودنی است.

سیدهادی طباطبایی شامگاه پنجشنبه در بازدید از طرح‌های در دست اجرای انجمن‌های مردم نهاد مهاباد برای مقابله با ویروس کرونا در این شهرستان، اظهار داشت: انجمن‌های مهاباد با همکاری و همگامی خود ثابت کردند که در روزهای سخت با بخش دولتی همراه هستند و در خدمت‌رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند. 

وی اضافه کرد: با همکاری خیران این شهرستان بیش از ۵۵ میلیارد ریال برای تجهیز بیمارستان موقت و اقامتگاه بیماران بهبودیافته کرونا هزینه شده که این امر بسیار ارزشمند و مایه خوشحالی است.

وی از تلاش‌ها مسوولان دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در تعامل سازنده با انجمن‌های مردم نهاد این شهرستان قدردانی کرد و گفت: این حماسه مردمی باید مستندسازی شود و برای همیشه در تاریخ مردم این دیار به یادگار بماند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌غربی در سفر خود به مهاباد به همراه فرماندار این شهرستان و جمعی از مسوولان دستگاه‌های اجرایی مهاباد از کارگاه دوخت البسه بیمارستانی، کمک‌های خیران برای تجهیز بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد، بیمارستان موقت مهاباد، نقاهتگاه بیماران بهبودیافته مبتلا به کرونا و کارگاه تولید محلول آب ژاول بازدید کرد./ ایرنا