علیلو:

آرمان فلسطین و مطالبه آزادی قدس از ذهن مردم خارج نخواهد شد

آرمان فلسطین و مطالبه آزادی قدس از ذهن مردم خارج نخواهد شد
سجد الاقصی و مسئله فلسطین یک مسئله انتزاعی و نمادین نبوده بلکه جزئی از هویت امت اسلامی و دغدغه مسلمانان و تمامی آزادی‌خواهان جهان است. بی شک ابتکار بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در تعیین آخرین جمعه سال به عنوان روز قدس باعث شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور بانوان وخانواده پریسا علیلو به مناسبت فرا رسیدن روز قدس پیامی به شرح زیر صادر کردند:

مسجد الاقصی و مسئله فلسطین یک مسئله انتزاعی و نمادین نبوده بلکه جزئی از هویت امت اسلامی و دغدغه مسلمانان و تمامی آزادی‌خواهان جهان است. بی شک ابتکار بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در تعیین آخرین جمعه سال به عنوان روز قدس باعث شده است، تا انسجام و اتحاد امت واحده اسلامی بر علیه این غده سرطانی شکل گرفته و روز قدس، روز نمایش قدرت امت واحده مسلمین علیه صهیونیسم بین الملل و دشمنان دین اسلام و آمادگی و تمرین مسلمین در مواقع حساس باشد.
همه ساله مردم در اقصی نقاط دنیا دغدغه درونی خود برای آزادی فلسطین را در راهپیمایی روز قدس به منصه ظهور می‌گذارند، که متاسفانه با توجه به شیوع بیماری کرونا و رعایت فاصله اجتماعی، راهپیمایی روز قدس مانند سال‌های گذشته برگزار نخواهد شد، اما این موضوع به معنای آن نیست که آرمان فلسطین و مطالبه آزادی قدس از ذهن مردم خارج و به دست فراموشی سپرده شود و قطعاً مسئله فلسطین و روز قدس امسال هم از طریق فضای مجازی و پیام رسانی در ضرورت آزادی قدس زنده خواهد ماند.
طبیعی است این رژیم در حال غرق شدن برای فرار از این طوفان سهمگین که هر سال علاوه بر فضای اجتماعی، در بستر رسانه ها و فضای مجازی ابعاد گسترده تری پیدا می کند، به هر کاری دست بزند و با عملیات روانی، آخرین تلاش های مذبوحانه خود را در به حاشیه بردن یوم القدس انجام دهد.
در این راستا اداره کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی نیز ضمن تبریک عید سعید فطر، از تمام بانوان روزه‌ دار، مؤمن، هوشیار و بیداردل ایران اسلامی و از کلیه آحاد، اصناف و اقشار مختلف مردم از هر طیف و قومیت و مذهب و وفادار به انقلاب اسلامی و آرمان آزادی قدس شریف، می‌خواهد که با عزم و اراده ملی، با آزادگان و مسلمانان جهان علیه مستکبران و قدرت‌های خودکامه و سلطه‌گر شوریده و نابودی نظام کفر، طاغوت و سلطه و در رأس آن آمریکا و اسرائیل غاصب را سر داده و انزجار و خشم و نفرت خود را از اقدامات ضد بشری و غیرقانونی صهیونیست ها فریاد زنند.


 پریسا علیلو


      مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی