به منظور هم افزایی در خصوص مسائل مختلف؛

برگزاری نشست ویدئو کنفرانسی معاونین سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری های شمال غرب کشور

برگزاری نشست ویدئو کنفرانسی معاونین سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری های شمال غرب کشور
نشست ویدئو کنفرانسی معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های شمال غرب کشور به منظور هم افزایی در خصوص مسائل ملی و منطقه ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ در این نشست که ظهر امروز دوشنبه دوم تیرماه با حضور معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان و زنجان برگزار شد، علاوه بر بررسی آخرین وضعیت مدیریت بیماری کرونا و مسائل سیاسی و اجتماعی راهکارها و پیشنهادات لازم جهت بهبود شرایط مطرح شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت استان در مدیریت و مقابله با کرونا، بی توجهی به فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی را از جمله دلایل افزایش آمار مبتلایان به کرونا دانست.

علی مصطفوی افزایش تبلیغات موثر و اعمال پلکانی محدودیت ها با تداوم روند فعلی را از جمله راهکارهای لازم جهت کنترل بیماری برشمرد.

در این نشست مسائلی چون راهکارهای فعال سازی احزاب و تشکل ها بویژه در مدیریت بیماری کرونا، آسیب های اجتماعی، دریاچه ارومیه و نیز  تقویت ارتباطات مردمی مطرح و پیشنهادات لازم مطرح شد.