برگزاری جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به ریاست استاندار آذربایجان غربی

برگزاری جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به ریاست استاندار آذربایجان غربی
جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با محوریت بررسی و تصمیم گیری در خصوص طرح های شهرستان چالدران به ریاست محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی؛ در این جلسه که نماینده مردم شهرستانهای ماکو، چالدران،شوط و پلدشت در مجلس نیز حضور داشت پروژه های توسعه ای چالدران در حوزه زیرساخت های ارتباطی،کشاورزی،گردشگری و آب شهری و روستایی مورد بحث قرار گرفت.

مقام عالی استان در این نشست با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای رفع محرومیت از چهره چالدران تصریح کرد: امسال اعتبارات استانی چالدران دو برابر سهم جمعیتی تخصیص یافته است.

وی افزود: چالدران پس از تکاب دومین شهرستانی است که برنامه اقتصاد مقاومتی آن تدوین شده و این بیانگر نگاه ویژه مدیریت استان به این شهرستان است.

ناصر حضرتی پر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی استان نیز در این جلسه با تاکید بر اهتمام این نهاد بر اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و تخصصی مورد تصویب در کمیته های مربوطه تصریح کرد: هم افزایی شکل گرفته برای رفع محرومیت از شهرستان چالدران نوید بخش دستاوردهای خوبی برای این منطقه است.

در این جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسه شورای برنامه ریزی با محوریت چالدران دستورات لازم در خصوص اجرایی نمودن مصوبات صادر شد.