معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی

در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی دستاوردهای نظام اسلامی به مردم اطلاع رسانی شود

در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی دستاوردهای نظام اسلامی به مردم اطلاع رسانی شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی دستاوردهای نظام اسلامی بویژه در حوزه های اقتصادی به مردم اطلاع رسانی شود.

حسینی در جلسه کارگروه امور اقتصادی استان با اشاره به فرار رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح اقدامات ، عملکرد و دستاوردهای نظام اسلامی و بویژه در حوزه اقتصادی پرداخت و گفت: علیرغم توطئه های دشمنلان اسلام و انقلاب و رفتارهای خصمانه دشمنان ، خوشبختانه نظام اسلامی با تمام توان و قدرت مسیر خود را می پیماید.

وی ادامه داد: نظام سلطه تلاش کرد تا انقلاب اسلامی را از مسیر خود منحرف کند ولی با وحدت و همدلی مردم و مسئولان هرگز به اهداف شوم خود نرسید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی افزود: نظام اسلامی ایران در چهل سال گذشته اقدامات بسیار خوب و شایسته ای را در حوزه های زیر ساختی ، سرمایه گذاری و توسعه ای در مناطق مختلف کشور انجام داده است که این اقدامات باید به اطلاع مردم برسید.

حسینی بر استفاده از ظرفیت رسانه ها و بویژه صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی و مهاباد برای ارائه عملکرد مسئولان به مردم تاکید کرد.

وی گفت: امسال نیز همچون سالهای گذشته به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برنامه های مختلفی از جمله افتتاح طرح ها و پروژه ها و کلنگ زنی طرح های جدید انجام خواهد گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: در برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ضمن پرداختن به عملکرد گذشته نظام اسلامی برنامه های راهبردی برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی ارائه خواهد شد.