سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار ی آذربایجان غربی:

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار ی آذربایجان غربی:
بر روند اجرای طرح های سرمایه گذاری در اراضی ملی نظارت شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در نخستین جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان با تاکید بر این مطلب گفت: اراضی ملی و منابع طبیعی سرمایه و میراث با ارزشی است و باید در واگذاری آن با دقت نظر عمل کرد.
پیمان آرامون افزود: با امکان سنجی و تایید اهلیت افراد متقاضی در واگذاری زمین های ملی از برخی سواستفاده ها و  تخلفات جلوگیری می شود.
وی خاطرنشان ساخت : دبیرخانه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی با تعیین یک دوره سرمایه گذاری پس از صدور مجوز , روند استقرار فعالیت و ساخت و ساز را کنترل کرده و درصورت عدم اجرا و پیشرفت کار در محدوده زمانی نسبت به لغو مجوز صادره اقدام خواهد کرد.
در ادامه این جلسه 17 مورد درخواست صدور مجوز احداث بنا و تاسیسات در اراضی خارج از محدوده شهرها مورد بررسی قرار گرفت.
اعضای کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان با صدور مجوز احداث بنا و تاسیسات طرح سیلندر پرکنی در شهرستان سردشت, احداث جایگاه cng در شهرستان بوکان, احداث نیروگاه خورشیدی و احداث طرح پایانه باربری و طرح گلخانه سبزی و صیفی و احداث تاسیسات طرح انبارهای عمومی و خدمات گمرکی در شهرستان ارومیه موافقت کردند.
صدور مجوز احداث بنا و تاسیسات طرح بسته بندی حبوبات وغلات و طرح مجتمع خدمات عمومی تعمیرگاهی خودرو های سبک در خوی , طرح بسته بندی میوه  و طرح احداث گلخانه در ارومیه به همراه احداث مجتمع گردشگری در بوکان و طرح مجتمع ورزشی - تفریحی در قطور از جمله دیگر موارد مورد موافقت در این کارگروه است.